Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek az erős arcvonások?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ezen a képen. Főleg a szem felett kiálló csontra gondolok, meg úgy összességében.


2012. febr. 4. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én domináns hímegyed vagyok, nekem kiáll mindenem és ezt bizony nagyon bírják a fehérnépek. Amelyik nem azt meg domináns egyedként testi erőfölényemmel meggyőzöm!
2012. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te vagy az utolsó neandervölgyi?
2012. febr. 4. 00:17
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát igen. Ezek aztán a férfias vonások!

[link]

[link]

Bár nekem kicsit bárdolatlannak tűnik. Én inkább a valamivel finomabb, kevésbé karakteres arcot szeretem.

2012. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tevetke ***** válasza:

3-as (linkek)

Én még egy ilyennel is szívesebben leállnék, mint egy SP félével... na jó, ez nagyon kisarkított volt, de a lényeg szerintem érzékelhető :D

2012. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fúúú... Szerintem nagyon szexi a képen szereplő férfi, bár hozzám talán idős lenne.
2012. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, bejönnek. (:

18L

2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a képen lévő happi nemigen jön be, olya átlag feje van. szeretem a karakteres arcokat. és valóban... azok a linkek milliószor jobbak, mint sp :D
2012. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!