Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok ha most azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok ha most azonnal végig akarnék smárolni az össze csávon?

Figyelt kérdés
Az első csók fontos volt hogy kivel legyen, de már vége annak a kapcsolatnak...akkor szerintetek csak felejteni akarok ha ezt érzem, vagy tényleg hülye vagyok:))

2012. febr. 4. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre vágysz és ennyi.(Nem sértésnek mondom!)
2012. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkáb ribi vagy!
2012. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hülye csak viszket a puncid!
2012. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagy, ez természetes.
2012. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez természetes. Bírom hogy a lányokba bele van nevelve hogy apáca életet kell élniük. Csak párkapcsolatban szexeljenek, ne legyenek kalandjaik, 3nál több férfi ne legyen az életükben semmiképp.

Közben minden nő ugyanúgy gondolkozik ahogy én is pl, csak el kell titkolni a társadalom megitélése miatt.

Én még a párom melett is azt érzem néha amikor kimegyek az utcára, hogy de jó lenne ha ez meg ez a pasi jól elkapna. Pedig túl vagyok jópár partneren szóval nem a kiváncsiság ami hajt, szerintem a hormonok.

2012. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzá állásod. :) Én is érzek így néha.
2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiswazo válasza:

hát.... attól függ hány éves vagy.

am fiú vagyok és ugyanúgy vagyok a lányokkal, mint te a fiúkkal, szerintem ez természetes.


ha akarsz valakivel dumálni privát e mail címem wpote01@gmail.com

2012. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondhatom a címem?
2012. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2012. febr. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!