Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves fiú borotválja a fanszőrzetét és/vagy a hónalját?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
én nem szeretem, ha a fiú borotválja magát akárhol, kivéve az arcát. bár szerintem a lányok nagy százaléka igen, ami a divatnak köszönhető. szerintem férfias, a fanszőrzetét max rövidebbre, de teljesen ne. 22L
2012. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első: Talán az, hogy a fiú borotválja az arcát, nem a divatnak köszönhető? :) Mindenkinek megvan az ízlése, ezen nem érdemes vitatkozni.

Kérdező, sztem úgy csináld, ahogy magadnak tetszik, ne hallgass másokra ezügyben.

2012. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
szerintem meg sokkal higénikusabb is, ha leborotválod.
2012. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A fanszőrzetedet csupaszra semmiképpen, maximum ha továbbra is kisfiú szeretnél maradni, és nem akarsz felnőtt férfinek látszani. ;)
2012. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak a hónaljat borotváld sztem :)))
2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak az arcomat meg a fanszörzetet borotválom. A honaljamat nem mert szerintem az bu*is meg ronda fiúknál.
2012. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen mind a kettőt borotválni kell!
2012. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyiket se borotváld.
2012. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!