Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket hogyan alázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hogyan alázott már meg fiú, amit nehezen vagy egyáltalán nem tudtok még feldolgozni?

Figyelt kérdés
írjatok kort is lécci
2012. febr. 4. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
már az megalázó,hogy a férfiak felsőbbrendűnek képzelik magukat.
2012. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
lány is alázhat meg fiut....
2012. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sms-ben szakított,és a haverjaival rajtam röhögött,majd kijelentette,hogy csak a szex miatt volt velem.Régen volt,de az egyik legfájóbb tüske,ami bennem maradt.

Egy másik pasim felhívott egy napon,hogy megismert valakit,de hazudott a kilétét illetően.Mire kiderült,kivel akart kavarni,már fél melóhely rajtam röhögött,tehát én tudtam meg utoljára.

25/N

2012. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem konkrétan megalázó... E van egy barátnőm akiben mind eoas lát valami különlegeset máig sem tudtuk megfejteni mi az. Oké jól néz ki, de nem tud összetenni egy modnatot össze vissza beszél, könnyen megsértődik és elég furcsa logikája van. Na mikor már a 3. Srác is inkább őt választotta helyettem az nem esett jól...
2012. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem megcsalt. Ez már önmagában is megalázó. Aztán könyörgött, hogy fogadjam vissza. Egy hétre rá felkerestem, hogy adok neki új esélyt. Erre ő a marha nagy büszkeségével kijelentette, hogy nem kér az esélyemből. Innentől kezdve mindenkinek úgy mesélte el a szakításunkat, hogy ő akarta, hogy vége legyen, és ő dobott engem.


24/n

2012. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem kétszer ott hagyott az előző barátnőjéért. Kétszer.
2012. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
azt én se tudom elviselni, amikor a férfiak felsőbbrendűnek kezelik magukat.
2012. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy akart szakítani velem, hogy felviszi az exét a lakására, és én rájuk nyitok az alatt. Majd összejöttünk csak szex és más semmi... aztán megint átvert, mikor a haverjával voltam intim helyzetben - lefotózott. Egy előre elrendezett színdarab főszereplője voltam. Ma már jól vagyok, de átkozom a napot, mikor megismertem őket.

18/N

2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!