Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van aki szeret plátóian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki szeret plátóian rajongani valakiért? Úgy hogy tudja hogy sose venné észre a másik de ez neki nem rossz.

Figyelt kérdés
...és szereti titokban figyelni, vagy akár barátilag is beszélni vele de soha nem tereli másra a témát. pl. mert a másiknak van párja vagy tudja hogy ő nem jön be neki.
2012. febr. 4. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen volt Szappho is... meg is halt...
2012. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én voltam ilyen helyzetben, de nagyon rosszul éreztem magam. őszintén, még soha nem hallottam olyanról, aki szeretne ilyen helyzetben lenni. szerintem egyedi vagy.:)
2012. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajna velem is...:(
2012. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

érdekes, nekem valahogy nem rossz.

van egy jó barátnőm és az ő barátja az akiért titokban rajongok. kiskoromtól mindig ilyen pasira vágytam, minden illik rá, ami nekem tetszik egy férfiben.

soha nem mutatnám ki, mert ugye szeretem annyira a barátnőmet, de mindig örülök ha meghav hozzájuk és beszélgetünk. meg néha mikor nagyobb társaságban vagyunk és mindenki beszélget valakivel ő általában velem szokott. és jó hogy vele lehet vitázni, intelligens és olyan finom ironikus humora van amit sokan nem értenek.

és valahogy az egész így jó, hogy sose lesz az enyém. szoktam is írni hozzá verseket, de persze nem tudja.

2012. febr. 4. 23:53
 5/9 Solarian ***** válasza:
Hát, szerintem kérdező te valahol 15cm vel a föld felett lebegsz. Én a földön állok 2 lábbal, és azt mondom, hogy az ilyennek nincs értelme, nekem az ehez hasonló helyzetek mindíg nagyon fájtak.
2012. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy igazad van... amíg a földön jártam vagy hogy mondjam és a viszonzást kerestem, folyton csak kihasználtak.

meg valahogy mostanában elvesztette a varázsát ha az illető viszonozni kezdte az érzéseimet és akkor részemről el is múlt a dolog.

így biztonságosabb is őt szeretni aki elérhetetlen.

2012. febr. 5. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
van egy "szépsége" a viszonzatlan szerelemnek az biztos, talán a "mi lenne ha?" és ennek csak a fantáziád szab határokat, csak amint viszonozzák, rájössz hogy nem minden olyan mint ahogy elképzelted
2012. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt még gimiben hogy messziről figyeltünk,követtünk,rajongtunk egy srácot,gyerekeskedtünk az annó jól esett...ha viszont beszélőviszony,barátság már megvan,akkor nagyon fájó,megpusztulok bele,mint éppen most van ez így...engem legjobb barátnak tekint,és velem beszéli meg hogy hogyan szeretne összejönni egyik barátnőmmel....ez így a barátságot is megöli mert nem bírom elviseli meg mosolyogni hozzá inkább kerülöm a témát. szóval a te eseted sem normális,nem hiszem hogy szerelmes vagy belé.
2012. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába, mert ezek nem vezetnek semmi jóra. Ha észre veszi, és elutasít, vagy elhagyja a párját érted, akkor elromlik a kapcsolatod a barátnőddel, illetve az elutasító válasz miatt a föld alá akarsz majd süllyedni.

Az első válaszolónak:

Szapphó is ilyen volt, magkapta a kosarat, és a saját neméhez kezdett vonzódni.

2012. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!