Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, kezdenétek kapcsolatot vagy randiznátok beteg lánnyal/nővel?

Figyelt kérdés

illetve ha a ebből kifolyólag (betegség miatt)

- pillanatnyilag munkanélküli lenne

- pillanatnyilag abba kéne hagynia a tanulmányait

- emiatt picit maga alatt van


Tartós betegségre gondolok, ami hullámzó, de nem életveszélyes, ugyanakkor kihívás vele az élet,

és olykor beleszól a megvalósítási sorrendbe, amit az ember másképp szeretne, vagy a hétköznapokba olykor.

Hátránnyal indul a szemetekben egy ilyen ember, ha az értékrendszere, és gondolkodása

viszont szimpatikus nektek?


Lányok/ nők is válaszolhatnak, fordított esetben, vagy bárki aki látott, tapasztalt hasonlót,

véleménye van.


Köszönöm :)


2012. febr. 5. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de csak úgy mellesleg megkéredzhetném milyen az a betegség? Mert én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megtudnád mondani, hogy milyenféle betegség?

Engem speciál nem zavarna, ha komoly kapcsolat alakul ki köztünk, szívesen mellette lenék, és segíteném mindenben. De sajnos a legtöbb emberben egy meghátrálás érzet alakul ki, ha megtudják, hogy kedvesüknek valami súlyos problémája van, de ha igazi szeretet, kötelék van köztük, akkor nincs gond.

2012. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasonló helyzetben vagyok, fiúként...
2012. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
nekem volt egy beteg barátom, nagyon jol ki jöttünk, mellette voltam mikor kellet, s mikor elfogadhatóan meggyogyult, és részben nekem is köszönhet, azután rá j9tt hogy nem élt eleget, és szakitottunk. nagyon meg bántoot, és én nem kezdenék kapcsolatot többet semmilyen emberrel akinek valamilyen betegsége van . Ha idövel alakul ki az más de elejétöl fogva nem
2012. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem egy nagyon szép lányt, akinek elég komoly betegsége volt (hasonló jelzőkkel illetném, mint amiket felsoroltál). Rég óta együtt volt a barátjával, majd mikor szakítottak, már ráhajtott egy másik, akivel idővel össze is jöttek.

Szóval, ha az egyéb erényeid rendben vannak, csak ez biztos nem akadály.

2012. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy pszichiátriai eset aki kezelésre szorul és nyugtatókra, akkor minden gond nélkül KEZDENÉK VELE KAPCSOLATOT HA ELTEKINTVE MINDENTŐL KÜLSŐRE AZ IDEÁLOM NAGYJÁBÓL ÉS BELSŐRE IS!


Ha emaitt amiatt maga alatt, munka suli vége ilyenek meg, ilyen hullámzó dolgai lennének az javítható. Ha a pasi tényleg szereti, akkor megérti és tud olyan szeretetet és biztonság érzetet adni neki amitől helyrejöhet.

2012. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Jöhetnek még.
2012. febr. 5. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
A barátomnak nagyapja és apja is szívrohamban halt meg viszonylag fiatalon. A barátomnak is szokott baj lenni a szívével, viszont hiába tudom, hogy vele is valószínű ez lesz, hogy szívrohama lesz mellette maradok és ha baj van mindent megteszek érte. :)
2012. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cyclomethycone válasza:
100%

Én nem zárkóznék el senki elől, akkor sem, ha beteg. Nyilván más a helyzet olyan betegségekkel, amik engem is megbetegíthetnek, de itt nem ez a kérdés.


N

2012. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én bár nő vagyok, de ha nem probléma válaszolok:


ha nem pszichiátriai eset, vagy nemi beteg, nincs az a betegség, ami elhajtana az ember mellől, akit szeretek.


23/N

2012. márc. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!