Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok bulizni és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok bulizni és nem is merek egyetlen egy csajt se evidens hogy soha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

akinek sok csaja pasi ja volt minden hónapban más az hogy csinálja ?

nekem hogy lehetne , engem idegessítenek az emberek azt hiszem hogy engem nevetnek beszélgetni se szoktam senkivel , mindig unott fa pofával vagyok mindenhol


2012. febr. 5. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Forever Alone.
2012. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2012. febr. 5. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval szorongsz ha társaságban kell lenned. Ez önmagában nem akadály, ha találsz egy olyan lányt aki szintén nem társasági ember, viszont az unott pofa nem valami bizalomgerjesztő. Legyél nyitottabb, lazább, és ami a legfontosabb: ne úgy kezelj minden lányt, hogy neked ő most rögtön barátnőnek kell. Próbálj kötetlenül ismerkedni, beszélgetni, és majd kialakulnak a dolgok.
2012. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a baj az unott fapofa, és hogy mindig másokat figyelsz.


Azt észreveszik viszont az emberek ha szerencsétlen vagy , fapofa magadba fordulós magadnak való---> ezt észreveszik!


Légy nyitott a dolgokra ne a földet nézd hanem előre.


tény lehet h lenne javítani való a külsődön, nem tudom hogy nézel ki, de ilyen ugye egy fodrász egy normális aki rendberakja a hajad, lehet unott unalmas régimódi ruhákban is jársz. Lehet új divatos ruhákat kapni pár ezer Ft-ért is nem kell ugyanazt megvenni 20.000 ft -ért.


És aki így csinálja, annak nincsenek gátlásai elfogadta magát olyannak amilyen és akinek nem tetszik azt meg lesz@rja tudomásul sem veszi. És akinek így havonta vagy hetente más van,. az mindenhol ismerkedik, flörtöl, akár a helyi kis boltban közértben pékségben benzinkúton, postán akárhol.

(nekem egy dolog nem jött még össze azaz utca, utcán mindenki megy siet, jön megy, mindenki megy valahová és megállítani meg érdekes dolog, de vagy követjük az illetőt és megnézzük hová megy hátha csak egy kajáldába és ott már van esély szóba állni vele)

2012. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy éppen a diszkóban
2012. febr. 5. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver... mi tesók vagyunk? Mintha saját magamról olvasnék leírást.
2012. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyából én is így vagyok. 16/L
2012. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te szeretnél egy olyan társat aki: Nem szeret sehova járni,nem szereti az emberek társaságát,fapofával ül??

Ugye nem. Forever alone(örökké egyedül)

2012. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!