Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kibékülnétek vele ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibékülnétek vele ezek után?

Figyelt kérdés

*A történet hosszú, ha nem akarod, akkor ne olvasd végig*


Tehát van egy lány, akibe év elején teljesen szerelmes lettem, de mivel a barátomnak is nagyon tetszett, így segítettem nekik hogy összejöjjenek. 1 nap kemény járás után szakítottak. Utána újrapróbálták, még 4x. Mindegyik összejövetel 1 napig tartott. Ezek után elkezdtem erősen érdeklődni a lány iránt, mert láttam hogy a barátom nem tud neki semmi olyan dolgot "adni" amitől boldog lehet. Ekkor jött képbe egy másik haver, akivel összejött a leányzó, és ide-oda váltogatott a haverok között (2 fiú között), az egyikkel, akivel először jött össze 24x(!!!) szakított, a másikkal 7x. Eközben a lány velem is kavart, elhitette velem hogy "benned minden megvan egy tökéletes kapcsolathoz, nagyon szeretlek, és adni fogok neked egy esélyt, csak adj egy kis időt mert szingli szeretnék lenni". Adtam neki esélyt, mert miért ne? Aztán másnap reggel amikor beértem a suliba, azt láttam hogy a barátom ölébe ül [ugyanaz akivel először összejött]. Kissé meglepődtem, na mondom nem para, majd átbeszélem vele még egyszer.. Ezek után még 2x behülyített engem, még 10x szakított a haverommal, aztán eljutottunk oda hogy barátság. Volt barátság, de nem bírtam ki, és ő sem... Aztán vége lett a barátságnak, ellenségek lettünk, oltogattuk egymást ahol csak tudtuk, aztán a lány megfenyegetett hogy megveret, csak rosszul sült el mert a srác kezét eltörtem amikor nekem jött. Most pedig egy másik haverral kavar, a srác azt szeretné hogy béküljek ki a lánnyal, mert nem akarja hogy veszekedjünk ameddig együtt lesznek. (1 napot lesznek együtt mert a lányt csak megdugja és kidobja). Jó ötlet lenne kibékülni a lánnyal arra az 1 napra? Utána biztosan megkérdezné tőlem a járást.. Ti ezek után kibékülnétek vele és igent mondanátok ha megkérdezné?


2012. febr. 5. 18:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt tegyük hozzá hogy még nem hidegültem el tőle teljesen, csak idő közben kiderültek róla elég ronda dolgok..


17/F 17/L

2012. febr. 5. 18:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem!
2012. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az is lemaradt, hogy a barátomnak bevallotta hogy 4 hónapon át csak szivatta, úgymond "bosszúból"... Nem tudjuk hogy mit akart neki megbosszulni :D
2012. febr. 5. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne foglalkozz vele, se barátilag, főleg nem párkapcsolatilag... :/ Elég szomorú hogy ilyen a csajszi... De persze ha szerelmes vagy tudom hogy ez iszonyat nehéz... :/ 18/L
2012. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

18:35 18/L


Hát igen, nehéz.. Csak kiderült róla hogy lopkod otthon, ki is rakták otthonról... Meg nem tudja eldönteni hogy kivel akar lenni, mindenkivel 1 napot kavar, nem tudom miért csinálja ezt, már 3 hónapja nem állok vele szóba pont emiatt.. Néha fáj, hiányzik, mert anno beleszerettem.. Nem tudom mi fogott meg benne :/

2012. febr. 5. 18:38
 6/12 anonim válasza:
hidd el te jársz a legjobban, ha jó messziről elkerülöd. Hidd el van 1000x normálisabb lány is a világon.
2012. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

18:38


Hol van normálisabb lány? SEHOL nem találok olyat, aki nem csak átb*szná a fejemet, hanem tényleg szeretne.. :/

2012. febr. 5. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy a tinik mennyire buták tudnak lenni! :D Bocs de engem irritál, hogy ennyire hülye, önbizalom hiányos legyen egy csaj, még nem jutott el a tudatáig, de maga alatt ássa a gödröt. Az utána futó kölykök sem okosabbak. Persze legyél továbbra is a lábtörlője, ha neked ez kell...:D

Én 1 napot nem neveznék kapcsolatnak.

2012. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért vernek át, mert hagyod.
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

hidd el, hogy vannak, csak valószínűleg nem jó társaságban keresed. Egyébként milyen haverok azok, akik "lecsapják" a kezedről azt a lányt, akit kedvelsz? (vagy ha tudták, hogy szereted, akkor még jobb).

Vannak lányok, akik csak szívatják a pasikat, de nem gondolhatod, hogy minden lány ilyen!!!!!

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!