Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác (lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác (lány vagyok) de most épp van barátnője és őket azért nem szedem szét de ha szakítanak azt is eltudom képzelni h járunk (de nem szeretnék kezdeményezni) Hogy tudjam meg h kölcsönös-e az érzés azon kívül h megkérdezem tőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátnője, hagyd békén
2012. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magabiztos vagy. Honnan tudod, hogy egyáltalán kellenél neki? Szállj le a földre.
2012. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ha majd nem lesz barátnője, lépj. Mert igenis, neked

kell majd nyitni. Persze csak ha addig nem lesz más

neked. Amíg van barátnője, addig viszont hagyd békén,

jól mondják.

2012. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Kidobod, amid van, letérdelsz elé, és imádkozol a szent falloszhoz.
2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
hehe
2012. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, mert nekem is van egy srác aki tetszik, de barátnője van :( amúgy nekünk annyival másabb, mert barátok vagyunk, és ő róla is észrevettem, hogy figyel, azonban a barátságukat nem szeretném tönkre tenni. Neked is azt javaslom, hogy maradjatok barátok a fiúval, később meg alakulgathatnak a dolgok, ha már nem lesz barátnője, és neked se barátod.
2016. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!