Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Majdnem két hónapot jártam a barátnőmmel, majd egyszer csak, derült égből villámcsapás, szakított velem. Azt mondta már nem érezte azt amit az elején, mondjuk az utolsó napokban láttam rajta hogy olyan furcsa nem annyira lelkes irántam stb. Hónapok teltek már el azóta, de én még mindig szeretem őt nagyon, és olyankor valahogy ismét boldog leszek, hogy látom őt, aki számomra a legszebb. Még mindig bennem van az a szerelmi érzés amit érzek iránta, és az hogy össze jöhessek vele, de sajnos szerintem már nem valószínű hogy összefogunk újra jönni.
2012. febr. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a ciki?
2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
természetes. majd egy másik csaj jön ő meg megy ki a fejedből
2012. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld elfelejteni.. nem érdemelt meg téged:)
2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet mát többen átvészelték az idők során. Szerintem neked is menni fog. Nézz körül és keress valami más elfoglaltságot. Magyarán: lépj tovább.
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki az indok amit a csaj mondott elfogadható úgy 1 év után. Nem volt beléd szerelmes de próbálkozott. ÉS jobbnak látta külön ennyi. Fogadd el és élj tovább
2012. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanígy ejtettek. Nekem kb. fél év volt kiheverni. Ha közben találsz vk. mást, aki megtetszik, akkor könnyebb.
2012. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!