Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiúnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiúnál, akinél látszólag nem sok esélyem van, esetleg még lehet? (többilent)

Figyelt kérdés

Eddig, mindenkit meg tudtam szerezni, akire nagyon vágytam. De most érdekel nagyon egy újabb srác, akivel beszélek sokat, találkozót is mindig beszélünk, de sosem jön össze, miatta.Azt mondja ez csak véletlen,mert így jönnek neki össze a dolgok.Viszont az elmúlt 2 héten már találkozót se dumáltunk, ill. egyre kevesebbet beszélünk.

Innen gondolom hogy nem érdeklem, pedig olyan bíztatóan indult a dolog :S

Most eléggé idegesít ez az egész...és nem tudom érdemes-e próbálkozni ,illetve mondani neki a találkát, vagy szerintetek felejtsem el?


2012. febr. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta ismered?

Eddig hányszor találkoztatok, vagy ....még sosem találkoztatok?

hány évesek vagytok?


de az is lehet h ez az első pasi akinek nem esik le az álla tőled..

2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja rendszeresen beszélünk minden nap.Én 18,ő 21 éves.Valamint találkoztunk már 2-szer koncerten, de akkor nagyon sokat dumáltunk.
2012. febr. 6. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet! Ne butáskodj már! Lehet csak most egy pici nyugtot akar haygni neked!

De az is lehet,h nem elég biztos a te érzéseidben,lehet h neki is kétségei vannak

honnan ismereitek egymást?

korotok?

2012. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyszer egy koncerten futottunk össze, utána msneztünk 1-2 napot, de ennyi.
2012. febr. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!