Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik biszexualitás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik biszexualitás?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom a biszexualitás fogalmát, illetve, hogy kikre vonatkozik. De arra lennék kíváncis, hogy ugyanúgy létezik - tehát genetikailag kódolt -, mint a homoszexualitás? Mert bárki bármit mond, tudományosan bizonyított tény, hogy a homoszexualitás genetikai "probléma". A biszexualitás ugyanilyen, vagy az csupán fejben dől el? Szerintem genetikailag nem létezik ez, csak vannak emberek, akik nyitottabbak ilyen téren, és ők a biszexek. Ti mit gondoltok erről?
2012. febr. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Úgy sem fogod megtudni az igazad, ha megszakadsz sem.

Mivel te nem vagy olyan, vagy igen??

És el fogod hinni, amit itt írunk??? Pár retardált még magát sem ismeri egyáltalán...

Lehet genetika, bár szerintem nem az. De én nem vagyok meleg. Ha valaki tényleg gerjed a pasikra úgy mint én a nőkre, akkor valószínűleg genetika. De vajon úgy gerjednek?

2012. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem lesz egyetértés a témában :D Csupán mások véleménye is érdekel.

Egyébként és sem vagyok biszexuális.

2012. febr. 6. 20:06
 3/7 mus musculus ***** válasza:
100%
Szerintem szinte csak az létezik. Nem feltétlenül 50-50% arányú vonzalomfennállásra kell gondolni, de a halovány hajlam az emberek 95 (ha nem több) %-ában benne van, ez is bizonyított elvileg.
2012. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
bisexualuitás=döntésképtelenség
2012. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualitás nem feltétlen jelent polygámiát. Igen, a szexualitás minden esetben ösztön síkon van kódolva. Nem fejben dől el, mert racionálisan ha belegondolsz, sok meleg, vagy cölibátusban élő heteró férfi próbálja elnyomni a szexualtást, nem túl sikeresen.

Genetikailag csak statisztikák vannak, konkrétam meleg gén nincs. De ez nem is születési renellenesség hogy ilyesmi okozza.


A biszex ember tud érzelmileg és szexuálisan kötődni mindkét nemhez.

Ez sem nyitottság kérdése, öngyűlölő csak heteró kapcsolatot kereső biszexek is vannak.


A poligám ember több tetszőleges nemű partnerre igaz ugyanez.

2012. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hasznos volt a válaszod :)
2012. febr. 19. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaság ez a biszexualitás=döntésképtelenség analógia. Inkább csak nyitottság. Én biszex vagyok, de nem vagyok döntésképtelen. Imádom a nőket és - mellékesen - valamelyest vonzónak tartom a férfiakat is. Ebben nem tudom, hol a döntésképtelenség.


Nem hiszem amúgy, hogy ez genetikailag kódolt lenne, szerintem biztos, hogy gondolkodásmódbeli alapja van a dolognak. Akinek a kíváncsisága nem reked meg az ellentétes nemmel kapcsolatos dolgoknál, az biszex. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a heterók szűklátókörűek lennének. Mindenki úgy tökéletes, ahogy van.

2012. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!