Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsennek igazi barátaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsennek igazi barátaim? Haverjaim vannak, de barátaim nincsenek!

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve. Segítsetek!


Általánosságban olyan ember vagyok, aki kinéz magának valakit, azt megszerzi. Pasiügyben kiváló tanácsadó vagyok és a szerelmi életem is rendben van. Kisvárosba lakom és nem sok baráti társaság között lehet válogatni..


Mégis nagy hiányt szenvedek a barátokban.

Nagyon sokan szeretnek. Vannak seggnyalóim is, de nincsennek olyan barátaim, akikben annyira megbíznék, hogy bármit elmondanék nekik. A barátnőkről már ne is beszéljünk...


Igazából csak az osztálytársaim között akad 1-2 lány, akiket 1-2 hónapig barátnőimnek tekintek, aztán megunjuk egymás társaságát. Van egy barátnőm még, akit imádok, de ő máshol tanul és nagyon ritkán tudunk beszélni és akkor sem sokat. Én nagyon eleven és izzgő-mozgó vagyok, de a többiek akik körülvesznek eléggé begyepesedtek. Én mennék bulizni mindenfele, de van akit az anyja fog, van aki negatív hozzállású, én meg az energiavámpírok társaságát többnyire kerülöm.


Mégis mit tehetnék?

A személyiségem változzon van a viselkedésem?

Vannak ilyenekről tapasztalataitok?

Tanácsok? Tippeket tusdtok adni?

Légyszi segítsetek, mert összeroppanok barátok, lelki társak nélkül..

Köszi előre is!


2012. febr. 7. 12:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Összeroppansz? Nem kívánom neked, de lehet, hogy meg kéne tapasztalnod, hogy milyen valójában magányosnak lenni és milyen az, ha tényleg nincsenek barátai az embernek.

Örülj annak, amid van.


20/L

2012. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy én mindennap hálát adok azért, amim van és hogy szerencsésebb helyzetben vagyok, mint sokan mások.

De tényleg magányos vagyok 1-2 igaz barát nélkül.

Nagyon sokszor csalódtam is barátokban, akiket azoknak hitted, de pofára kellett, hogy essek...

2012. febr. 7. 13:31
 3/27 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk, mindenki csalódik. Változtatnál a személyiségeden azért, hogy legyenek barátaid? Akkor már nem neked lennének, hanem az "új személyiségnek". Marhaság. Az írásodból ítélve még nagyon fiatal vagy, szerintem fókuszálj a tanulásra, hatalmas partykat meg ráérsz majd az egyetemen csinálni.
2012. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

...visszaolvastam a válaszom, nem akarlak lebeszélni a barátkozásról. Ha gondolod, kereshetsz barátokat az interneten is, csak légy óvatos. A való életben pedig legyél nyitott, és ismerje meg új embereket.

Tipp: Iratkozz be valamilyen szakköre, járj el sportolni, legyen valami hobbid.

2012. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
18 vagyok még. Idén érettségiznék, ha nem mentem volna szakiba...
2012. febr. 7. 13:42
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincsenek barátaim, haverjaim se... de leszarom.
2012. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Madafaka182 ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2012. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
van kutyám -.-
2012. febr. 14. 19:46
 9/27 legion válasza:
Igazuk van az eddigi kommentelőknek.Miért nem mész el futni mondjuk?Jobban érzed majd magad tőle,és oda általában normális emberek járnak.Mivel nőből vagy,ott majd úgyis neked fognak udvarolni.Ha szerencséd van,lelsz ott magadnak párt,ha kevésbé,akkor is találsz barátot!
2012. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Már régóta foglalkoztat a kérdés. Én olyan mély barátságokat szeretnék, ahol csak egymásra nézünk, és szavak nélkül tudunk mindent. De már vén vagyok és eddig nem (vagy nem úgy) jött össze, ahogy elképzeltem. Bár örök idealista vagyok. Hogy egy ilyen összejöjjön, ahhoz hasonló habitus, sok közös élmény kell. Erőltetni nem lehet. Volt, aki azt mondta (amúgy barátom), hogy amit én elképzelek, az a mai világban nincs. De lejjebb nem adom. És fel sem:-D.
2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!