Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja nem jön meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja nem jön meg a menzeszem, voltam orvosnál terhes nem vagyok. Az orvos semmit nem mondott, csak írt fel fogamzásgátlót, hogy ha megjönne kezdjem el szedni. (És az elmúlt hónapokban elég sokat híztam. ) Nem értem mi lehet a gond!? .

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:42
 1/5 nielindi ***** válasza:
szerinted ha az orvos nem tudta, akkor majd itt megkapod a választ?!?
2012. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a doki tudja neked megmondani.
2012. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

De semmiképpen sem normális az, amit az orvos csinált. Ha nincs vérzésed, arra nem megoldás a tabletta. Ki kell vizsgálni (UH, hormonvizsgálat stb.), hogy mi a bajod, aztán utána kezelgetni.

A fogamzásgátló egy tüneti kezelés, mint a fájdalomcsillapító. Amíg szeded rendszeres lesz, mert a te ciklusod kikapcsolja, és helyette csinál egy mű ciklust. De a problémát nem oldja meg.

2012. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nielindi :



Attól még megkérdezhetem nem ? Gondoltam másnak is volt esetleg hasonló problémája és hátha van vmi jó tanácsa.

2012. febr. 7. 22:03
 5/5 anonim válasza:
ugyan ez történt velem is, de nekem csináltak egy ultrahangot és visszahívtak..pénteken megyek vissza addig viszont annyit tudok neked mondani, hogy az ultrahang alapján petefészek cisztáról van szó..ez egyáltalán nem súlyos meg semmi ilyenről nincs szó, azt mondta egy hozzá értő ember hogy valószínűleg nekem is fogamzásgátlót fognak felírni!
2012. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!