Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy tetszik egy srác és kezdeményeztek is nála, de később mégis csak barátként tudtok rá tekinteni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik miatt lehet? Néhányszor jártam már így, pedig ha a lány kezdeményez akkor gondolom tetszem neki. Nem vagyok bunkó, kedves vagyok és figyelmes, de azért igyekszem nem túlzásba vinni a kedveskedést, nehogy az jöjjön le, hogy "túl kedves" vagyok.
2012. febr. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapta meg az a +-t, amitől pasiként tekintett volna rád.
2012. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól mert kezdeményezek egy fiúnál, azt eddig sosem párkapcsolati vagy szexuális vágyaim kielégítése céljából tettem. Szóval attól mert odamegyek egy sráchoz beszélgetni, még nem jelenti azt, hogy bukom is rá.

22/L

2012. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy kezdeményeztek nála? Én a legutóbb úgy kezdeményeztem, hogy megcsókoltam... és nem, nem tudok rá barátként tekinteni, pedig sajnos csak annak tekinthetném...
2012. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18:37 - az kimaradt a kérdésből, hogy olyan eset volt amikor a lány tudta, hogy tetszik nekem és többet szeretnék barátságnál. Egyébként csak beszélgetést kezdeményezett, ismerkedni kezdtünk, de mivel tudta hogy bejön nekem, gondolom akkor még ő is úgy gondolta, hogy több is lehet akár.
2012. febr. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!