Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy beleszerettem MacGyverbe? Normális ez? 14L

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán...
2012. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Simán lehet! De amúgy nem normális!
2012. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kicsit szerintem már idős hozzád
2012. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd meg a csillagkaput is.
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 PT-Daniel ***** válasza:
100%
Ne aggodj, ez teljesen normalis. Ezen minden 14 eves lany atesik! De ne aggodj, amint elmultal 18 szived mar Chuck Norrisert dobog!
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
:)) ez meggyungtató, de amúgy tényleg kezdek aggódni...
2012. febr. 8. 19:00
 7/26 anonim ***** válasza:

Ne félj, ez tényleg normális. Én is átestem ezen. Több sorozathősbe is szerelmes voltam ebben a korban, meg kicsit előbb. El fog múlni, csak nagyon kérlek, ne hidd, hogy a férfiak olyanok, mint a sorozatokban, mert akkor nagyot fogsz csalódni. Én kicsit beleestem ebbe a hibába, mert hajlamos vagyok túl sokat várni a páromtól (pl lásson a fejembe, tudja mire vágyom stb.) A nőket nagyon rosszul szocializálják, ez tény. Egész életükben a herceget várják, aztán folyamatosan koppannak, mert a párjuk nem fér bele abba a képbe, amit kitaláltak maguknak. A pasikat meg erre nem készítik fel, ő nem érti mi a baj és miért vagy hisztis. Az más dolog, hogy nekik meg a média sugallja, hogy az az igazi nő, akinek dinnyék vannak a mellkasán és 50 kg...

Fel a fejjel!

21/L

2012. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) de tényleg nagyon dúrva...képes vagyok kétszer is megnézni egy nap...meg ha volna kivel non stop róla beszélnék, mondjuk ez nagyon fura bennem, hogy az újdonságokról és egyes emberekről megállás nélkül képes vagyok áradozni...
2012. febr. 10. 08:58
 9/26 A kérdező kommentje:
ja, és előző kommentemben megnyugtató*, boccs :)
2012. febr. 10. 08:58
 10/26 anonim ***** válasza:

Én Herkulesbe voltam szerelmes 3 (!) évig, ő volt a titkos férjem :D

23/N

2012. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!