Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban. Gyakran néz, de mindig elkapja a tekintetét. (Én is)

Tök jól elvan az osztálytársaival, barátaival, egy adott helyen. Ha arra mennek az osztálytársaim, akkor is marad, de ha én is megyek, rögtön elmegy. Nem vagyok csúnya, sem undorító. Másnak nem tűnik fel, de nekem igen.

Ha ennyire undorodik tőlem, akkor miért néz, amikor csak teheti?

Hülyék kíméljenek!



2012. febr. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tetszel neki, csakfél tőled? Mármint lehet, hogy ő kicsit félénk, te meg pont egy amolyan ,,nagyszájú" típus vagy?
2012. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert tetszel neki, és nem akarja, h beégjen előtted, fél, stb
2012. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 V. Péter ***** válasza:
54%
Lehet hogy egy csunya nagy bibircsok van a homlokod közepén, meg sárgák a fogaid és azért néz mert tetszik neki a bibircsokodbol kiálló szőr.
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!