Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, akivel igazából nem vagyunk se jóban se rosszba de sokszor szivatnak vagy ugratnak de persze én ugyanúgy és főként szócsatákba keveredünk most az volt a legutóbbi már egy hete h a haverjaival együtt mondja h menjek át hozzá filmezni.... gondolom megint csak hülyülnek de egy bnőm szerint meg sokszor bámul engem és igazából most egyik órán párszor én is észrevettem....egy másik bnőm meg azt mondta h ez a srác nem mondja ha nem gondolja komolyan...most a filmezős szöveggel leállt de nem tudom lehet h tényleg tetszem neki?? vagy csak tényleg ez a hülyülős dolog van amit amúgy én is élvezek :P eddig azért hittem h szivat mer h hangosan kérdezte h többen hallják és akkor ment ez a húúúú ... na mi van?? :P de most meg már csak így nekem köszön meg mond hülyeségeket vagy kedves dolgokat vagy célozgatásokat de nem úgy h a többiek is szivassanak... :D
2012. febr. 8. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a jól bevált ösi módszerek a legjobbak ilyen esetben :)

ha mindkettötöknek nagyobb testvére, akk rajtuk keresztül megpróbálhatod kideriteni, hogy bejössz-e neki.

vagy barátnöd barátnöjének a barátján keresztül , stb.

2012. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mostanában meg főleg azt veszem észre h nagyon sokszor néz, bámul....
2012. márc. 3. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy bejössz neki, csak zavarja, hogy osztálytársak vagytok. Amúgy velem is volt hasonló, hogy tetszettem neki, szivatott, szivattak egész fél évig, csak nem mert ( tulajdonképpen esze ágában se volt) közelebb kerülni hozzám mivel osztálytársak vagyuk, de hasonló dolgokat mondtak meg csináltak , mint amit leírtál. Lehet ővele is ez van.

Vagy csak egyszerűen jó csajnak tart és szeretne veled jóban lenni :) Mondjuk, akkor miért bámul, ez a kérdés :) Kérdezz rá, ha észreveszed,hogy bámul, hogy mivan szép vagyok?:P ha bejössz neki tényleg, akkor bizt azt mondja "elhülyülve" hogy igen.

Meg hát , szerintem nem mind1 hány évesek vagytok....

2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prixoll válasza:
Én azt javaslom akármit mondanak a többiek hogy menj el filmet nézni vele és ha szivatás akkor ne figyelj többet rá,ha meg nem szivatás akkor vedd komolyan a lányt,bár az is függ hogy hány éves vagy,ha lehet írd le válaszba.
2012. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 évesek múltunk
2012. márc. 3. 21:28
 6/7 Prixoll válasza:
Szerintem akkor bejössz neki,átalánosba még 12-13évesen egymás piszkálása az még oké,de 17évesen már komolyan gondolják,szerintem nem szivat,menj el hozzá nyugodtan.
2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké kösziii :D !! ha még vkinek ötlete van :D... :P
2012. márc. 4. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!