Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik, és azt tudom, hogy ő sem közömbösséget érez irántam. Nem tudom mit csináljak, hogy jobban felkeltsem az érdeklődését, hiszen nem egy helyen lakunk. Bizonytalan vagyok, hogy mégis lehet-e ebből valami?

Figyelt kérdés
Tudok valamit tenni, hogy biztosan tudjam, mit szeretne tőlem?
2012. febr. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

persze hogy tudsz


Beszélgess vele és kiderül.

Neked kéne ezt érezni de szerintem igen lehet..

Sok sikert :)

2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hol szoktad látni? hány évesek vagytok? egy helyen dolgoztok vagy egyikőtök munkahelyén szoktatok összefutni, vagy suliba jártok?


amúgy meg beszélgess vele el erről, hogy mi lenne ha sűrűbben találkoznátok és jobban megismernétek egymást...

2012. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszélek vele minden nap, de néha szó szerint megnémul és egy szót se mond...
2012. febr. 8. 19:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő 15 én 14
2012. febr. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!