Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bosszant egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszant egy pasi egy csajt? Mit akar vele elérni? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.


Szerintem ha kicsit többet írtál volna, akkor kicsit nagyobb rálátással, hasznosabb tanácsokat lehetne adni.


Általában egy "pasi" azért bosszant egy "csajt" mivel nagyobb figyelmet szeretne elérni magának, vagy egyszerűen csak hülyülni, baromkodni akar. Persze ez függ attól, hogy te mit értesz bosszantáson. Miket csinál amivel bosszant téged, ha nem sértő, csak úgy viselkedik veled, mint a haverjaival heccelne, akkor szerintem csak több figyelmet akar magának szerezni, hogy foglalkozz vele. Nem tudja milyen reakciót váltana ki azzal, ha szemmel láthatóan közeledne hozzád. Gondolom fél attól is, hogy a haverjai kicinkelnék, de így mondhatja azt, hogy csak "hülyül" veled.


Azzal nem szoktak az emberek foglalkozni, aki nem érdekli őket.


Valaki bosszantani és valakit megalázni, az egy másik kérdés. Utalva az utóbbi kijelentésemre.


Remélem nem trafáltam nagyon mellé, bár ez csak azért lehet, mert keveset mondtál el.

2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, valami ilyesmi lehet, mint amit írtál.

hogy kell azt mondani, hogy ha nem akar semmit, akkor inkább hagyjon, ha igen, akkor "lépjen a gázra"?

2012. febr. 8. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogy sokan mások, te is magadnak generálod a problémákat. Vagy inkább olyanon rágod magad, amin nem is kéne. Nem kell mondanod semmit, nem is kellene rosszul érezned magad. Ő akar tőled valamit, nem te tőle. Nem kell semmit csinálod, csak ha zavar, akkor nulla pulzussal kell a képébe röhögnöd.
2012. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez a pasi addig akart valamit, hogy már bennem is elindult valami és valójában nem tudom, hogy ki kezdte. azt hiszem, nagyon jó szenzorai vannak és hamar levette az érzéseim.

azt hiszem, két komoly mondattal (egy is elég lenne) le tudna venni a lábamról, de csak hülyít. nem tudom, hogy mondhatnám el neki, hogy amíg ez megy, úgysem változik semmi, mert a bosszantásaira csak az ő stílusában tudok válaszolni. mivel csak hülyít, nem vehetem komolynak a közeledését sem. úgy érzem, ha a hülyeségeire komolyan válaszolnék, csak kinevetne vagy azt mondaná, nem akar tőlem semmit vagy könnyen kaphatónak tartana és egyiket sem akarom. hogy lehet ebből jól kijönni?

2012. febr. 9. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked semmit se kell csinálnod. Ha tényleg csak hülyül és nem akar semmit, akkor majd egy idő után megunja és abba hagyja, de ha akar valamit, akkor rövid időn belül lépni fog, ha nem akkor vagy nem elég bátor, vagy csak hülyül és egy idő után abba fogja hagyni.


A másik, hogy nem te kezdted, nem te kerested a társaságát, ő a tiédet. Akkor most neked miért is kéne bármit is mondanod neki? Ha ő a hülyülésen nem tud tovább lépni akkor az az ő dolga (gyenge jellem).


Nem te kezdted el ezt az egészet, nem neked kéne törnöd magad, hogy mit csinálj, hanem "leszarni" az egészet.


A másik dolog, szerintem ezt te veszed túl komolyan. Majd akkor kell "parázni" ha tényleg csinál valamit. Az életben azért sok ilyen hülyével fogsz találkozni, akit nem tudsz hova rakni. Mit miért csinál, hogy érti? Nem tök mindegy, szard le, de ne legyél ellenszenves vele, mert mint már mondtam, azért "hülyül" hogy közeledjen, de félénk még ahhoz egyenesen megmondja, mit érez. Ez is lehet, ezért kell időt adni neki. Ha nem csinál semmit, akkor hagyni kell a francba a srácot.


Nehogy már te terelgesd az útra. Nem te kezdted ezt az egészet. Remélem kicsit körvonalazódott, hogy mit is akarok veled tudatni.

2012. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak belém van kódolva, ha kérdeznek, válaszolok. Nem tudok vele mit kezdeni. mondanám neki, hogy ezzel nem ér el semmit, de ha ezt mondom, azt jelenti, hagyjál békén, mikor csak annyit mondanék, ne így, de megértettem, amit írtál és nem mondok neki semmit, csak nagyon nehéz.
2012. febr. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!