Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lehet egy fiúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet egy fiúból akkor is "csak barát", ha egyébként külsőre bejön és ti kezdeményeztek nála?

Figyelt kérdés
Ha igen, főleg milyen tulajdonságok miatt?
2012. febr. 9. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha én kezdeményezek nála, akkor valószínűleg nem csak a barátja szeretnék lenni.

Így nem igazán értem a kérdést.

2012. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem a kérdést. Ha kezdeményezek nála, akk bejön nekem és nem barátnak akarom. Ha ő elutasít akk lehet barátok maradunk, lehet megszakad a kapcsolat teljesen
2012. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha te kezdeményezel akkor nyilván nem úgy indul hogy legfeljebb barátság. De akkor is alakulhat úgy, hogy mégsem jön be az illető valami miatt. Erre irányult a kérdés, hogy főleg milyen tulajdonságok miatt lehet.
2012. febr. 9. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Így már értem.

Tehát arra vagy kíváncsi, hogy külsőleg megtetszik, aztán mondjuk a viselkedése teljesen más, mint amit én el tudtam volna képzelni?


Ilyenben már volt részem, bár nem kezdeményeztem nála. Össze is jöttünk, de sajnos rövid időn belül rá kellett jönnöm, hogy nagyon nem az igazi arcát mutatta nekem. Hazug volt, álszent, pofátlan, meg is csalt. Így ugye nem mondhatni, hogy barátok maradtunk. :)


Azt végül is el tudom képzelni, hogy valamiért nem jön össze a dolog, mert számomra nem megfelelő a fiú (túlzottan a mának él, nem akar dolgozni, hajtja a csajokat, stb.) de mint ember kedvelem, és így barátok leszünk.


24/n

2012. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így már én is értem :)


Más egy embert elviselni barátként és más a párodként. Ha barátok vagytok nem kell elszámolnotok egymásnak semmivel.Nincsenek kötelezettségek, így mivel nagyon kedveled meg külsőleg be is jön gondolhatod h kapcsolatként is működni fog a dolog...


De az együtt járás az teljesen más hozzá állást követel meg két ember között mint a barátság. Lehet kiderül róla h mennyire idegesítően féltékeny, vagy állandóan hívogat, megfolyt a szeretetével, megcsal, hazudik... amit a barátjával nem tudna megtenni... Így ezek a tulajdonságok úgy gondolom jobb esetben ismét "csak barát" kategóriába lökik vissza... Rosszabb esetben a barátságnak is vége szakad.

2012. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményezne egy lány, de valami miatt visszakozna (amit nehéz elképzelni :), de tételezzük fel), én nem tudnék a barátja lenni, mindig arra gondolnék, hogy tetszem neki, a többin meg lehet változtatni. Mert ha nem tetszenék, nem is kezdeményezett volna.

Szóval nem.

Szegény srác...

38F

2012. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!