Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még vagy már nem? 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még vagy már nem? 19 éves lány vagyok a párom 25. Lassan 4 hónapja együtt vagyunk. Mondta nekem hogy nincs sok barátja meg haverja. De van egy legjobb barátja aki nem más mint a volt barátnője, akivel 5 évig voltak együtt.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz elfogadnom mert félek hogy elvesztem. Ráadásul mondta ma az öcsém hogy amikor a barátom telefonjáról akart magának képeket átküldeni volt bennt egy lányról kép. Na ki volt az a lány? Hát persze hogy a volt barátnője! Mért nem mondta el hogy van róla képe? Talán már nem szeret? Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!Nagyon szeretem és állítólag ő is szeret!De ezek után már nem tudom.Egy elkeseredett lány!
2009. jún. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan hihetsz a barátodnak,ne gyanúsítsd őt alaptalanul,mert a végén tényleg elveszíted.Az,hogy a párodnak a volt barátnője lett a legjobb barátja,abban szerintem nincs semmi rossz.Hidd el,hogy a párod téged szeret.A féltékenykedési hisztikkel nem érsz el semmit.Szervezz egy romantikus estét,és beszéljétek meg a dolgot!Hidd el,baj nem lehet belőle.Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is sok fiúról van a telefonomban kép. pl a barátom legjobb barátjáról, aki fiú. szerintem ez nem jelent semmit. nyilván nem akart azzal fölöslegesen stresszelni téged, hogy a legjobb barátja a volt barátnője. szerintem beszélj vele erről, de én a helyedben nem aggódnék. most veled van, ha nincs sok barátja, akkor nyilván nem menőzésből, hanem azért, mert téged szeret. az én barátom is jóba van még az exbarátnőjével. de még rá vagyok féltékeny a legkevésbé. szóval. de mindenképpen beszélj vele erről. persze nem biztos, hogy jó fényt vet rád, hogy tudod, milyen képeket hordozgat a telefonjában:)
2009. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok!Este felfog hívni és nehéz lesz vele úgy beszélnem mintha nem tudnék semmiről.

A hétvégén nálunk fog aludni de így nem szeretném ha eljönne. Mióta tudom hogy bennt van a volt barátnőjének a képe a telefonjába azóta egyfolytában sírok. Túlságosan is érzékeny vagyok.Vagy jobb lenne külön?

2009. jún. 2. 19:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előbb hívott a barátom és érezte a hangomon hogy nincs jó kedvem és kérdezte,hogy mi a baj. Mondtam neki,hogy majd személyesen elmondom. Azt mondta hogy szeretné tudni, hogy esetleg mivel bántott meg. Elmondtam neki, hogy tudom, hogy a telefonjába van a volt barátnője képe. Pár percig néma csend. Mikor megszólalt nagyon szomorú volt. Elmondta hogy azt több mint 5 évvel ezelőtt készítette még a kapcsolatuk elején és csak azért volt bennt mert amikor a volt barátnője hívja ez a kép jelenik meg a telefonon. De azt mondta hogy ha engem zavar akkor kitörli előttem mivel nincs jelentősége.Tényleg csak egy kép.Azt mondta hogy nem tudja már hogy mit csináljon hogy tényleg elhiggyem, hogy nagyon szeret.
2009. jún. 2. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg szeret.F22
2009. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!