Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársamat rá akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársamat rá akarom vezetni hogy a barátnője nem jó ember. Mert mindenkire irigykedik. Most akor hogyan vezzesem rá?

Figyelt kérdés
az osztálytárs akiről beszélek ő is lány és én is
2012. febr. 10. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszin ködtől úgy sem lát és csak vita lenne. Majd ha elmúlt a kezdeti varázs akk észreveszi magátúl is
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mardj ki bekőle, jobban jársz hidd el a végén te szívod meg! Komolyan.
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne avatkozz bele más dolgaiba, mert ha ezt teszed te sem vagy sokkal különb.
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de régen mi barátnők voltunk. ezért gondolkodom ezen.
2012. febr. 10. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azt akarod h megutáljon akk hajrá. Pláne ha együtt voltatok. Nem is úgy jönne le h féltékeny vagy. ÁÁÁÁÁ dehogy
2012. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyrészt féltékeny vagy, másrészről meg irígy is. Gondolom, neked nincs pasid.. Nem kicsinyes egy kissé, hogy azért mert neked még a büdös életben nem volt barátod de a "volt barátnődnek" van,inkább szétugrasztod őket?

Te meg egyenesen ROSSZ ember vagy mert hobbiból akarod szétbarmolni mások boldogságát!!

2012. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Most akkor mindhárman lányok vagytok? Vagy ez most mi ez?
2012. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen mindhárman lányok vagyunk!
2012. febr. 16. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a válaszolók egy része bizony súlyos tévedésben van.
2012. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!