Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok néha álmodozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok néha álmodozni a (volt) tanárotokról?

Figyelt kérdés

Volt egy helyes magyartanárom, 10 évvel idősebb nálam, és a mai napig eszembe jut, hiába jártam már ki a sulit :D

Nektek volt szexi tanárotok?


2012. febr. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a német tanárnőm rendszeresen megjelent lelki szemeim előtt, amikor vertem a farkamat

olyan mellei voltak...

és több más tanárnőt is feldolgoztam ilyen formában, még a csúnyábbakat, öregebbeket is

gondolatban mindent szabad :P

2012. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, nekem olyan töritanáraim voltak, akik elölről nem voltak túl ,,gömbölyűek" , de hátulról... húú, olyan segge volt mind a kettőnek, hogy lézerrel sem lehetett volna arányosabbat alkotni... ráadásul az egyiknek a lábai is ott voltak a szeren... földraj szóbeli érettségin bejött, és előadott egy laza ,,Elemi ösztönt" ... odanéztem, és olyan 10 perc után döbbentem rá, hogy még egy sort sem írtam a tételeimről XD
2012. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. :)) Volt egy helyes matektanárom, 10 évvel idősebb nálam, és a mai napig eszembe jut. Igy pontos. :D Barna haj, zold szem, gyonyoru szaj.. hmm :))

19L

2012. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plátói szerelembe estem az egyik felnőttoktatómba:) de kegytelen jó volt az érzés egy évig. Mai napig is úgy érzem hogy ő vele voltam egy hullámhosszon.
2012. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is szokatam a volt nemet tanarnomrol. Az a no valami eszmeletlen. Olyan szigoru volt es olyan fegyelmet tartott hogy beszartal. Eppen ez az ami megfogott bene, es az hogy mijen gyonyoru feneke laba vadlija karja es hasa volt. Az egyetlen hianyossag hogy kocsit kicsi volt a mellem a testehez aranyosan:/. De ez sem jelentett akkora gondot hiszem a fantazia mindenre kepes;) Akkor kezdtem el rola fantazialgatni mikor kaptam egy rossz jegyet. Olyan merges voltam hogy legszivesebben feldugtal volna neki 1 villanypszlopot. Aznap este maradt idom magamra es akkor elkepzeltem hogy fexek az agyon bejon levetkoztetem es irto komolyan agyondugom a puncijat es szetszopatom a szajat. Masik alkalomkor meg nem tudom miert ugy jott hogy nagyon lagyan kedvesen gyengeden erzekien bantam vele megbecsulve hogy atengedi magat nekem. Es minden alkalomrok mas-mas volt ez a felallas, ettol lett olyan izgalmas az egesz sztory ;)
2014. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!