Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatos kidörzsölődés (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos kidörzsölődés (nem vaginális), bővebben a kiegészítésben! Mitől?

Figyelt kérdés
Minden szeretkezés után kidörzsölődik a hüvelyem bejárata alatti közvetlen bőrrész. Nőgyógyász írt ki nekem anno Pinafucort krémet, és meg is gyógyítja 1-2 nap alatt, de utána amint újból szeretkezünk a párommal rögtön megint kidörzsölődök ugyanott. Akkor is volt ez a baj amikor gumival csináltuk és azóta is van hogy fogamzásgátlót szedek. Aki esetleg hasonló gondokkal küzd, szívesen várnék valami tanácsot. Előre is köszönöm!
2012. febr. 11. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pinafucor xD
2012. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bozontosborz ***** válasza:

tényleg ez a gyógyszer neve? :D


amúgy meg síkosító.

2012. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég szar napom volt ma,de ez a gyógyszer még engem is "helyrehozott".:D most komoly,hogy ez a neve?
2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pimafucor*
2012. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni, hogy sikosítót használtunk de nem hat sajnos :/
2012. febr. 11. 21:22
 6/11 bozontosborz ***** válasza:
akkor gondolom több fajtát is próbáltatok már, vagy nem? lehet másik bejönne.
2012. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam az exemmel. Mindenféle kenőcs, kúp, gyogyó jött-ment, semmi nem segített. Egy dologtól javult meg. A szakítás. Tudom, ti nem fogtok, nem is kell, csak én sem tudtam, hogy mitől van (hozzáteszem, orvosnál annyinál voltam emiatt, hogy nem tudom megszámolni), majd szakítottunk, és utána másokkal is voltam együtt, és senkinél nem jelentkezett ilyen probléma. Ekkor gondolkoztam el rajta, hogy van a hüvelynek és pénisznek is egy ph értéke, vagy valami ilyesmi, ami lehet, hogy nálunk anno nem passzolt.
2012. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
örülök, hogy mosolyt csaltam az arcotokra, de elírtam a krémet, tényleg Pimafucort :D (bocsi, kicsit fáradt vagyok xD)
2012. febr. 11. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem pina hanem pima :DDDD


Egyébként használj síkosítót, valószínűleg a nedvesedéssel van a gond.

2012. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő- köszi, de nem a nedvességgel van gond, használtunk síkosítót is
2012. febr. 11. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!