Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bókolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bókolnátok egy olyan srácnak akinek biztosan bejöttök mert elmondta, viszont ti csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
És mondjuk közös programra igent mondanátok ilyen esetben?
2012. febr. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bókolnék, egy közös program pl: baráti beszélgetésre igent mondanék.
2012. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem hülyítek soha senkit.
2012. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nazira ***** válasza:
100%
Nem bókolnék mert tudnám, h fölösleges hülyíteni valakit akivel én nem tok elképzelni semmit. Közös program ha az olyan amire nem azt gondolja ,h akarok vmit pl társasággal mennénk. Biztos tudtára adnám, h őt én nem tekintem többnek mint barát.
2012. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányok nem is igazán szoktak bókolni. Max incselkednek.
2012. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan közös programra gondolok ahol ketten lennénk. Nem társasággal.
2012. febr. 11. 21:32
 6/7 Nazira ***** válasza:
Ha tudja, h semmi esélye úgy lehet de nem vmi romantikus program mert az kizárt.
2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cathilina ***** válasza:
Ki van zárva. Ha már egyszer elmondta, hogy bejössz neki, akkor ő a találkát randinak tekintené, és főleg egy bók után nehéz lenne elhitetni vele, hogy tényleg csak barátként tekintesz rá. Arról nem is szólva, hogy a legnagyobb szemétség amit csak tehetsz a sráccal.
2012. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!