Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Részletek:

Kb. 3-4 hete reggelente szédülök, a menstruációm 2 nappal előbb jött meg, és pontosan el is múlt, de majdnem 1 héttel később megint volt picit, hányingerem van, kb 2 hete hánytam is.. A hasam mostanában elég sokat görcsöl csak úgy, és mostanában nagy étvágyú vagyok.. És úgy látom a hasam is kezd nőni.. Ebben kérném a véleményeteket! :$


2012. febr. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet
2012. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nazira ***** válasza:
Tesztet csinálhatnál ha félsz. Kétlem ,h terhes lennél lehet, h bebeszéled magadnak? Vegyél tesztet az a biztos főleg h nem védekeztetek vagy lehet becsúszhatott... Amúgy változik a terhes nőknél a menstruáció mármint kevesebb v a színe más ilyenek...
2012. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 cathilina ***** válasza:
100%

Te jó ég, mit tanítanak mostanában a hetedikeseknek bioszon? Ha terhes vagy, nem menstruálsz. Ennyi.


Menstruáció alatt leválik a méh falán lévő megvastagodott nyálkahártya (innen a vérzés, ugye). Ebbe a nyálkahártyába ágyazódik be a megtermékenyített petesejt, így ha terhesen menstruálnál, elvetélnél tőle. Amúgy meg ha 3-4 hete rosszul vagy, miért nem voltál még orvosnál?

2012. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk egyáltalán.. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak még nem tudom.. Kicsit félek, mert hétfőn megyek nő dokihoz.. Mindenesetre ezek furcsa jelek, és parázok picit.. :$ :)
2012. febr. 11. 21:42
 5/12 Nazira ***** válasza:
Cathilina kicsit olvass utána.... Menstruálhat akkor is ha terhes de nem lesz olyan mint a rendes menstruáció, kevesebb lesz a színe is megváltozik... De semmi gond hülyézz le mindenkit mert te tutira utánanéztél ;)
2012. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem védekeztek. Ezek szerint terveztétek a gyereket?

Egyébként a has megnövekedése ilyen korai stádiumban még nem jelentkezik.

2012. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 cathilina ***** válasza:
100%

Normális nő vagyok, aki megtanulta általános iskolában a biosz anyagot. Amiről te beszélsz, annak három oka lehet:

- a nő szervezete "megszokásból" a menstruációhoz hasonló tüneteket produkál, enyhe vérzés felléphet

- hormonális okok, ilyenkor az időpont sem stimmel

- a megtermékenyítés viszonylag későn történik, ezért kis darabon leválik a nyálkahártya (lásd, megint csak kevesebb)

Mint láthatod, ezek egyike sem könnyen összekeverhető a normális menstruációval. Elnézést, ha nem linkelek orvosi szakvéleményt.

2012. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nazira ***** válasza:
Na mégis csak menstruálhat csak nem a megszokott mennyiség illetve a szín is változik tudom nem kell ide link se olvasmány... Amúgy lehet csak beképzeled az ideg miatt hánytál és görcsölt a hasad ez is előfordul. Ha sokat eszel azért nőhet a hasad ennyi idő alatt még nem kezd el... Tesztet csinálj és megnyugszol talán a tünetek is elmaradnak de ha nem akkor menjél orvoshoz.
2012. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cathilina ***** válasza:
A felsorolt három lehetőség közül csak az utolsó igazi menstruáció, és mivel a kérdezőnek pontosan múlt el, az is kiesik. Sokkal nagyobb esélyét látom valami hormonális problémának vagy vírusnak.
2012. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. febr. 11. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!