Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? Tiltsam ki? O. o

Figyelt kérdés
3hónapja ismerek egy fiút,és totál belezúgtam.. Legtöbbször fbn szoktunk beszélni,de ahh totál odavagyok érte :S én is tetszettem neki,nagyon,de nagyon elvoltunk,de utána nem lett belőle semmi,nem illünk össze..most meg más csajjal van,3 napja nem ir,de egész nap fent van,és látom,hogy 2csajjal is nagyon elvan..de nagyon,és én le vagyok sz*rva.. mit tegyek??annyira rossz látni :// de kitöröli ismerőseim közül egyszerűen nem birom megtenni.. mit tegyek??
2012. febr. 11. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*úgyértem 2 csajjal is elvan,de az egyikkel nagyon,ahogy velem is elvolt.. :(
2012. febr. 11. 21:52
 2/6 anonim válasza:
Vedd rá magad, és töröld ismerőseid közül, esetleg tiltsd is le és nem látod nem fogsz rá gondolni és ismerkedj más pasikkal!
2012. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj magadból szamarat és ha lehet élőben próbálj meg ismerkedni. Miért nem illetek össze?

Add meg a jelszavad és törlöm neked, csak írd meg a nevét.

2012. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más zenei stilus..ezt ő mondta.Ő rockot hallgat,én bulizós zenéket.. nagy nehezen,de törölni fogom,mert ez igy nagyon nehéz..
2012. febr. 11. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem kizáró ok. Jól teszed.
2012. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezaz.. :( ám köszi válaszokat!
2012. febr. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!