Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesek vagyunk és 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesek vagyunk és 4 hónapja vagyunk együtt. A barátom nagyon szeretné hogy ott aludjak, és énis nagyon szeretném. Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szülő para ! elég szigorú szüleim vannak.. és hiába mondom nekik hogy én még nem szeretnék lefeküdni vele. frankón nem bíznak bennem :S pedig tényleg nem lenne semmi. Hogyan tudnám meggyőzni őket ?
2012. febr. 11. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
barátnődnél alszol
2012. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem történik semmi, akkor minek alszol ott?:D
2012. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert szeretnénk.. ne mondd hogy te nem aludnál CSAK ÚGY ott barátodnál/barátnődnél..:)
2012. febr. 11. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Állj oda eléjük, és mondd ezt:

"Anya, Apa! A francba is már 16 vagyok, rég nem vagyok már az a kislány, aki voltam; tudjátok közbe folyamatosan nőttem csak épp ti nem vettétek észre! Semmi másról nem lenne szó csak annyiról, h ott alszom a barátomnál. És ha ti ezt nem hisztek el nekem h tényleg csak erről lenne szó, az nem engem minősít!"

Vagy vmi ilyesmit. Csak légy magabiztos!

2012. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Gyerekszerelem. Apádnak igaza van, minek ott aludni ha úgysem akarsz semmi komolyabbat
2012. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!