Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 3 hónapja megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3 hónapja megismertem egy csajt, nagyon jól kijövünk, de másfél éve barátja van.

Figyelt kérdés
A gyerek egy loser, én sokkal lazább vagyok, minden buliban több csajjal kavargatok, de vele is találkozgatok. A pasiját nem szereti, látszik rajta és amikor döntés elé állítottam elkezdett sírni, és azt írta két nappal később hogy rosszul van és hiányzom neki. Ma találkoztunk, és sírt hogy nem akar elveszíteni, adtam neki két napot, hogy döntse el mit akar. Csak játszik velem? Nem tudna bennem bízni ezzel érvel. (Mindketten 18 évesek vagyunk)
2012. febr. 11. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
dugd meg jól, aztán hagyd ott mert ez egy szeretetéhes ribizligizi!
2012. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden buliban több csajjal kavarsz, közben pedig egy olyan csajt is szédítesz, akinek van barátja. Még mindig gyenge érvnek érzed azt, hogy nem tudna benned bízni?


Mellesleg az ilyen kezdetű kapcsolatok mindig érdekesek... ha a jelenlegi barátját otthagyja érted, akkor mi a biztosíték rá, hogy veled nem fogja megtenni ugyanezt, ha talál jobbat?


Hogy ne csak kérdéseket tegyek fel: szerintem várd meg, hogy kit választ a lány. Ha a jelenlegit, akkor egyértelmű: zárd le a dolgot, és hagyd a csajt. Ha téged, akkor hajrá, fiatalok vagytok még, bármi kisülhet ebből. De ne hagyd, hogy sokáig húzza az időt, a "Most nem tudtam vele szakítani, de X idő múlva fogok" - típusú válaszok általában kamuk.

2012. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindegy, hogy mekkora lúzer a barátja, nem fogja más miatt otthagyni... próbálkoztam hasonlóval de hiába vagy jobb, a nők már csak ilyenek
2012. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az első válaszoló véleményét adom/adtam............. :)))
2012. febr. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!