Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a párom, "legjobb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a párom, "legjobb" barátja. Volt már veletek is hasonló?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tetszik, mert nagyon jó pasi, de eddig nem foglalkoztam a tudattal. De mostanában (pár hónapja) egyre inkább csak vele álmodok. Álmodom, hogy szeretkezünk, vagy hogy csókol, vagy csak egyszerűen átölel, de úgy mint ahogyan még senki sem. Egyre jobban kívánom a srácot, de párom nagyon jó barátja, akivel szórakozni, fodrászhoz járnak, de van úgy hogy még a bevásárlást is vele intézi. Nagyon jóban vannak. Én is jóban vagyok a sráccal, időnként elmegyek velük egy sörre, mostanában egyre gyakrabban, és hát a srác egyre közvetlenebb velem is. Nem lenne fair a párommal szemben, de néha úgy érzem, hogy ha puszival köszönünk egymásnak direkt csúszik félre az arcpuszi, a szám felé. Úgy érzem nem mindig véletlenek az érintése. Segítsetek. Muszáj elfelejtenem mint pasi.

23/L


2009. jún. 3. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, hogy ilyen életképtelen vagy.
2009. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez ismerős szitu,a baráti körömben is előfordult ilyen jó pár évvel ezelőtt,

ha a párod nem adja meg amire szükséged van,és ha ilyenekről álmodsz és fantáziálsz,egyértelmű hogy nem kapod meg,jobb idejében tisztázni a dolgot és szakítani vele,megcsalni nem érdemes,emberi gyengeségnek nézem azt ha valaki megcsalja a másikat,mond el neki őszintén a szitut és szakits,ilyen álmokkal,vágyakkal nem fogod elfelejteni a másikat!légy őszinte,ennyit megérdemel a párod,bár nem tudom mióta vagytok együtt?


23/L

2009. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, velem is volt ilyen, csak nálunk belém szeretett a srác, és addig hazudozott nekem meg a pasimnak, meg én hülye fejjel hittem neki, és találkozgattam vele, h sikerült neki elérnie h szakítsunk, sajna vannak ilyen emberek akik feladnak 10 évnyi barátságot egy ilyen miatt, meg képesek tönkre tenni egy kapcsolatot, én azt ajánlom h ilyenkor mindenki mondja el a pasijának ha nyomul a barát, mert ha nem annak csak rossz vége lesz, ha meg neked is bejön a barát, inkább próbáld meg vele, de előtte szakíts
2009. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem akarom megcsalni, és nem akarok a barátjától semmit barátságon kívül. Nem lenne erkölcsös, ez nem fér bele az életembe. Inkább szenvedek és felejtek.
2009. jún. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!