Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy minden ismerkedésnél mindenkinek külön el kell mondani mindent?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem olyan nagy kanállal az életet, hogy ebbe komolyan belefáradjak :D

Neked hány randid van egy héten? :D

2012. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedek, nem tudok máshol.
2012. febr. 12. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ctrl +c , ctrl+v


:D

2012. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te. Én így vagyok ezzel, és télleg, fárasztó. :D De komolyan.. Ugyanazt az élettörténetet(ha látszik, hogy érdeklődik a másik a történet iránt persze), elég unalmas újra meg újra előadni.

És itt nem kell feltétlenül kurvizmusra gondolni... csak adott egy lány, aki bejön embereknek, hát akkor miért is ne szervezzen magának programokat?

2012. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy neten ismerkedsz. Nem tudsz máshol..? Mindig lehet máshol.
2012. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így viszont már más a tészta. Hogy neten minden soron következőnek előadod magad... Abba kéne hagynod, és kilépni a netvilágból. :D
2012. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
írd meg word-be az önéletrajzodat, és küldd el mindenkinek, képet is mellékelhetsz hozzá.
2012. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek, kevés lehetőség van itt. Amúgy ötletes egyszer kidolgozni egy ilyen "önéletrajzot". :D Nem tudom mit szólna hozzá az illetékes. :D
2012. febr. 12. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Először mindig csak kevés információt ossz meg, utána úgysem válaszol, így nincs gond... :)
2012. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem unalmas az életem, szóval örömmel mondom el többször is.
2012. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!