Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a p*ncimròl le szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a p*ncimròl le szeretném borotválni a szőrt mit csináljak hogy ne gyulladjanak be a szörtüszők?

Figyelt kérdés
Sebes lesz , kipirosodik viszket és fàj .
2012. febr. 12. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyantázd
2012. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gyantàzni nem akarom .

NORMÂLIS vàlaszokat! Köszi .

2012. febr. 12. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
gyanta... de szurni akkor is fog, ha utána kinönek ujra.a borotvátol mindig ki fogsz pattogni.én ezért nem borotválom...leszarom hogy divat. a gyanta meg sebesre tép. igy inkább feladom.
2012. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod gyantázni? Akkor nem lenne sebes nem pirosodna ki és nem fájna. És tartós és fincsi puhi lesz utána a bőr :33
2012. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van, sokkal szexisebb ha puha meg szép csupasz. (nekem a dzsungeles csajok egyáltalán nem jönnek be, de a fazonra nyírt az már izgató)

Amugy esetleg próbáld meg, a borotvahapot, ha még nem csináltad, vagy utána fújd be valami testápolóval vagy fertőtlenítővel.

2012. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

borotvát cseréld kb 4-5 alkalmanként.

Borotválás után ne húz rá semmit 20 pecig.

Borotválás után kend be körömvirággal az érintett területet.


És egy utolsó tanács: tanuld meg használni a keresőt!

22/L

2012. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt nem mondtam hogy hagyom dzsungelre nöni:))) rövidre van nyirva de nem borotválom.
2012. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom. Közvetlen borotválkozás után Sudocremmel bekenem, az utána lévő napokon pedig Alsol krémmel. (ez gyógyszertári kenőcs) ez a kettő együtt nagyon bevált, szép és puha tőle a bőröm. 22/L
2012. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!