Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be a vékony testalkatú fiúk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem tetszenek.

24n

2012. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont ők az eseteim,nem tudom miért,valahoyg bejönnek


az izompacsirtákat meg tökre nem bírom

2012. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

nekem nem jönnek be... most mégis eggyel járok :D

22/L

2012. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten ők jönnek be, bár nme zavar, ha van rajtuk egy kis izom is. Azért annyira véznák ne legyenek, de nem bírom a hájas fiúkat..
2012. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem külsö alapján választok elsösorban,de ha már sovány az nem jo. az ha vékony nem baj, szálkás izommal is jo, de ha széles váll társul hozzá már sokat dob rajta.

volt egy sovány pasim. gizda volt, keskeny vállu, hát duplán át tudtam volna ölelni. elég lelombozo ha nem én veszek el az ö ölelésében.

2012. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire!

Ha meglátok egy fflábat ami olyan mint egy bot, sírni tudnék! :(

24/l

2012. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Világéletemben nagydarab emberekkel voltam körülvéve. A családomban szinte az összes férfi edzett, és elég "profin" művelte azt, tehát mindenki 100+on volt. Ezért mindig úgy gondoltam, hogy ha nekem barátom lesz, akkor biztos nem egy vékony fiú lesz, hanem valami izmosabb.

Aztán megismertem a párom. Esze ágában nincs edzeni, sem sportolni, ami kicsit zavar, mert tényleg baromi vékony. Bár inkább a lába az, amit vékonynak találok, a felsőteste tökéletes:))

Úgyhogy hidd el, egyáltalán nem a külső a lényeg. :)

2012. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mus musculus ***** válasza:
Ha tisztán kivehetőek a bordaívei és a csigolyái a bőrén keresztül, az nem valami guszta, de ha simán csak vékony, az pont ideális számomra is.
2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne legyenek pálcikák, de inkább a vékonyabb testalkat jön be :) a gyúrós pasik egyáltalán nem jönnek be


19/L

2012. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak olyanok jönnek be
2012. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!