Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Voltatok e már úgy szerelmesek, hogy tudtátok sohase fog összejönni a dolog. Miért? Körülmények, okok.. Mi lett a vége?
2012. febr. 12. 15:58
1 2
 1/15 aszomszedneni ***** válasza:
nem volt még ilyen , mert szerintem minden problémára van megoldás , legalábbis idáig mindig sikerült megoldanom ... önbizalom és sok-sok kreativitás a megoldás :D
2012. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Gyerekkorában majdnem minden ember átél ilyet.

Szerinted mennyi esélyem lett volna összejönni John Smithszel a Pocahontasból? :D


A másik pedig, hogy felnőttként is szerethet az ember olyat, aki mást szeret.

2012. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Így még nem, mert tudom, hogy össze fogok jönni vele. :) A kérdés inkább...MIKOR?
2012. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most is ilyen helyzetben vagyok, és borzasztó érzés néha, senkinek nem kívánom. Ismerkedtem egy lánnyal (ő kezdeményezett, és korábban mondtam neki hogy tetszik nekem), majd mikor randira hívtam azt mondta még mindig van barátja. Ezek után tovább ismerkedtünk, ő kereste a társaságomat. Én nem is számítottam rá, hogy ezek után ő keresi majd a társaságomat, nem is kérdeztem rá hogy akkor mi a helyzet, miért ismerkedik velem továbbra is ha neki van barátja, és tudja hogy én nem csak barátkozni szeretnék. Telt az idő és szép lassan szerelmes lettem. Sok "jelzést" kaptam ami arra utalt, hogy tetszem neki. Mikor azt hittem sínen vagyok, mert már igent mondott közös programra is, és megemlítette hogy szívesen odaköltözne hozzám, egyszer csak szó nélkül eltűnt és nem tudtam elérni sem. Egyébként végül kiderült valaki által, hogy nem volt barátja amikor ismerkedni kezdtünk...
2012. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából arra lennék kíváncsi h miért (volt)reménytelen? pl: barátnőm pasija volt, mással járt...

Jó hogy van aki nem él meg ilyeneket:D

Nekem Csipkerózsikából a herceg volt :)

2012. febr. 12. 16:16
 6/15 A kérdező kommentje:

a 4.-nek

Uhh.. sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy :s

Vagy csak húzta az agyad vagy ő se tudta, hogy mit akar. Amúgy ilyenkor a legjobb ha eljársz szórakozni, vmivel lekötöd magad, hogy ne ő járjon a fejedbe. Van akinek segít :)

2012. febr. 12. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Igen, én is úgy érzem hogy vagy nagyon bizonytalan volt, vagy csak jól esett neki a figyelem miután szakított a barátjával, de nem akart tőlem semmit. Ezt mondjuk nem tartom teljesen korrekt dolognak, de nem vagyunk egyformák. :) Szerencsére van ami teljesen le tud kötni, na meg ott vannak a barátok is. Ez mind sokat segít :)
2012. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Eddig csak ilyenben volt részem.

16/L

2012. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8.-nak

Még előtted az élet :)tuti, hogy egyszer olyanba szeretsz bele, aki majd viszonozza is :)

Ennek nincs jó oldala, de próbáld mégis azt nézni. Lehet azért nem jön össze mert nem ő a megfelelő. Ha erőltetnétek a járás dolgot boldogtalanok lennétek.

Csak kitartás;) légy vidám, a figyelem azokra terelődik akik vidámak és a kisugárzások is 10-es :))

2012. febr. 12. 16:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező te lány vagy?
2012. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!