Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalos kupont szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalos kupont szeretnék barátomnak irni, ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval lehet nem szex is,de a puszi az orromra..az uncsi.Átnéztem itt az ilyen kérdésekre adott válaszokat,volt benne pár jó,de még szeretnék irni neki,de kifogytam ötletből:D
2012. febr. 12. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ismered a perverzióit akkor arra alapozz. Pl beöltözés, szem bekötés...stb
2012. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen de úgy általában egy férfi minek örülne,ha csak úgy megkaphatná büntetlenül? A ti válaszotok érdekelne,aztán ezt bevariálom sajátosra:)
2012. febr. 12. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
pisiszex kakiszex hányásszex felcsatolható műpénisz?
2012. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj h minden pasinak más az igánye. Lehet h az án pasim teljesen begerjedne ha beöltöznék nővérkének a tied meg tök közönbösen venné.

1 tippem van. Tegyél bele egy bónuszt amivel bármit kérhet

2012. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Öm..nem bizarra gondoltam...

Pl szex szabadban

swinger

plusz egy lány.

plusz egy férfi.

szexmentes kérés: hozz egy sört,ne nyaggas,ne vitázz,fözz nekem...szal azért animal,abszurd dolgok kizárt...bár anális izgatás még lehet jó ötlet:D

2012. febr. 12. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem túl konzervatív, akkor akár prosztata masszázs...:D
2012. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
főzz nekem meztelenül
2012. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok inkább a perverzebb,de azért ő se piskota.Szóval lehet szinte bármilyen ötlet,mondom nem szexes is:)
2012. febr. 12. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
10 alkalommal a barátnődet dughatom helyetted;)
2012. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ötletnek jó,de lehet h ezt már kihagyom:D

Mindenesetre értékelem a ötletet:)

2012. febr. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!