Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli nők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli nők! Milyen szöveget várnátok el egy ismeretlen férfitól, aki facebookon próbálna nektek írni nektek?

Figyelt kérdés
Van egy lány facebookon, aki nagyon tetszik és megszeretném ismerni, de nem tudom milyen levelet írjak neki. Hogyan érdemes megfogalmazni egy ilyen levelet? Nem ismerkedtem még interneten soha. Csak normális válaszokat várok és kizárólag nőktől!
2012. febr. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Ezt írd le, amit ide írtál. Hogy nagyon megtetszett neked, te még nem ismerkedtél interneten. Nagyon vonzónak találod, és szívesen beszélgetnél vele...van kedve?
2012. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lila nyuszi ***** válasza:
"Szia! Kíváncsivá tettél, hogy milyen lehet egy ilyen szép lány, szeretnélek megismerni. Ha érdekellek akkor add meg az msned. Beszélgethetnénk és később találkozhatnánk amikor szeretnél."
2012. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nosh őőő...ne írd neki h tetszik, inkább csak, hogy szimpatikus...én valami poJJJénos udvarlásnak örülnék...de azt hogy szép vagy meg szeretnélek ismerni ez túl sablon ahhoz h felkeltsd az érdeklődését...
2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondmegneki hogy pókolnám a puzáját
2012. febr. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!