Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan viselkedik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viselkedik és hogy öltözködik egy olyan lány, aki visszahúzódó?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Viselkedés: Nem beszél sokat,azaz elég keveset,a témákhoz nem szól hozzá,egymagával elvan, nem igen mer mások szemébe nézni..stb


Öltözködés: Kifejezetten olyan ruhákba jár,ami takarja az idomokat,nincsenek kint a mellei (icike picikét se), többnyire nem színes a ruhakollekciója,és nem olyan divatos,csak afféle...van rajta valami.


Van ilyen ismerősöm,ezt tapasztaltam:)

21/f

2012. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj visszahúzódó lenni, legyél önmagad! :)
2012. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szolidabban öltözködik, nem hord magassarkút, kihívó dolgokat, nincs nagyon sminkelve, nem bulizós fajta, nem szeret társaságban lenni / beszélni.
2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lány vagyok(visszahúzódó, félénkebb típus) és ugyanúgy hordok színes ruhákat, sminkelem is magam, magassarkút is viselek és szeretek társaságban is lenni, viszont beszélni nem, inkább csak hallgatótárs vagyok. Szerintem ezek a dolgok nem mérvadóak, mindenkinek más a személyisége, attól, hogy valaki csendesebb nem fog például mindig egyszínű ruhákban járni.20/L
2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek az utolsóval. Én is visszahuzódó vagyok, de ugyanúgy hordok színes ruhákat. Egy visszahuzódóbb félénk lány is hordhat sexy ruhákat...
2014. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!