Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rágerjedtem a franciatanáromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rágerjedtem a franciatanáromra. Ráadásul (szerintem) kölcsönös. Most mi legyen? :D

Figyelt kérdés

Igazából engem nem tanít a suliban, csak különórára járok hozzá, akkor is a lakásában vagyunk.... :P

28 éves, szingli és elég jól néz ki :) Volt, hogy kicsúszott 1-1 bók, olyankor mindig totál zavarba hoztam.. Amikor meg helyettesítés volt, folyton összemosolyogtunk :D


Tegnap is voltam nála különórán, és amikor mentem volna haza, mondta, hogy ő is jön velem és "lekísér", mert elmegy boltba. Persze elkísértem vásárolni, beszélgettünk,

sétáltunk, aztán hazakísértem... szóval jó kis kör volt :D

Köszönésnél pedig úgy terveztem, hogy adok neki puszit. Ő is erre számított, mosolyogva fordult felém, de félúton meggondoltam magam és megcsókoltam. Gondolom váratlanul érte, de a lényeg, hogy visszacsókolt :))

Utána mondta, hogy ezt nem szabadott volna. Én meg hogy tudom, de nem bírtam ki, sajnálom.. Ő pedig elmosolyodott és sóhajtott egy nagyot. Mondta, hogy majd hétfőn találkozunk.. az iskolában. Aztán gyors bement az ajtón.


Na, vélemények? Szerintetek mennyire csesztem el? :S :D

Kíváncsi vagyok, holnap ha összefutunk, mi(lyen) lesz.. Szerintetek hogy viselkedjek majd?


Amúgy 19/F


2012. febr. 12. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Aztaku rva :D Gratulálok, sok sikert :D Ha nem kamuzol, akkor ebből szép kis románc alakulhat ki.. csak ne tudja meg senki
2012. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szombaton is van különóra? :D

komolyra fordítva a szót. ugyanúgy viselkedj, bókolj neki, mosolyogj rá... titta izgi :D sok sikert haver.

2012. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

kérd meg, hogy franciázzatok :D


na viccen kívül csináld, amit eddig, láthatóan bejössz neki, talán szerencséd lesz.

2012. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Speper9 válasza:
41%
fake
2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kösz a gyors válaszokat :D Hát, nem rajtam múlik a dolog. :) De az viszont nem túl jó, hogy titokban kéne lennie az egésznek... ha egyáltalán összejön. Persze megértem hogy miért, de akkor is :\


Amúgy jaa szombaton is van különóra, délelőtt még teljesen belefér :D


Utolsó, melyik része miatt gondolod, hogy fake? ;)

2012. febr. 12. 18:53
 6/12 Speper9 válasza:
5%
Puszis részig hihető de ez a csókos ez fake.
2012. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem.. Sajnálom, hogy így gondolod. Pedig igaz :) Jó, amúgy nekem is elég hihetetlen, mert pofont vártam igazából vagy nem is tudom... :D De kellemes csalódás volt, valószínűleg tényleg tetszem neki:)
2012. febr. 12. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
"Jó, amúgy nekem is elég hihetetlen, mert pofont vártam igazából vagy nem is tudom... :D" ez de cukiii :))) én drukkolok! neked bejön, neki is te.. hajrá:P
2012. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha igaz akkor szerintem járjatok
2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
*_*
2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!