Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam idősebb fiúba, de nem merem elmondani neki, mert félek, kinevet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta meg kéne mondanom neki, de nem merem, mert biztos vagyok benne hogy kinevetne. Nem is tudom miért szerettem bele, nagyon nem vagyunk egy kategória. Ő jóképű is, határozott is, én meg ilyen könyvmolyféle. De hónapok óta csak rá tudok gondolni, és úgy érzem hogy lehoznám neki a csillagokat is az égről ha kérné. Ez így nem állapot, mit kéne tennem?
2012. febr. 12. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyivel idösebb?És te mennyi vagy?
2012. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fontos lenne a válaszhoz a korotok.
2012. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha 13-15 vagy és az illető 18tól felfele van akkor,ne csinálj semmit mert sok a korkülönbség,ha 16-17 vagy akkor 20 felett ne tedd
2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg ha emiatt kinevet akkor egy debil...

34 ffi

2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én tizenöt vagyok, de nem látszom annyinak, meg sokak szeint érettebb is vagyok mint egy átlag tizenöt éves. Ő tizenkilec lesz.
2012. febr. 12. 19:18
 6/16 anonim ***** válasza:
18 as korlátozás feltűnt? Akkor vagy te 18,ha én a dalai láma.
2012. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatok,randizás témakör.
2012. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most lettem 20 januárban.Ne hívd magad könyvmolynak,a könyvmolyokat becsülöm meg,míg a többit nem.Éppen van egy könyvmoly családcentrikus barátnőm.És nem tartom magam rossz "pasinak" bár gyűlölöm ezt a szót,megfordultam már pár lánnyal,és valamiért a könyvmolyok ragadnak meg bennem.
2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A könyvmoly értelmiséget takar..
2012. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
19:19-es, mikor mondtam hogy annyi vagyok? Mikor mennek már ki a divatból az ilyen bunkó idióták akik még véletlenül sem a kérdésre válaszolnak hanem a kérdezőt untatják marhaságokkal? Azért ide írtam akérdést mert itt messze többen vannak mint más témáknál szóval itt nagyobb az esélye hogy valami értelmes ember is meglátja a kérdésem és értelmes választ ír.
2012. febr. 12. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!