Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön ez a "kiélés" nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a "kiélés" nevű ócska kifogás?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel az emberek csak az erkölcstelenségeiket akarják legalizálni.

Miért gondolják egyre többen ,hogy ennek be kéne következnie és tök normális dolog?

Ha megtalálom az igazit ,akivel minden szupi, miért kéne nekem bárki más?Kit érdekel milyen lehet azzal ,aki nem tartozik hozzám.

Vagytok még így ezzel ti is?



2012. febr. 12. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, engem sem érdekel, hogy minél több lányt a farkamra húzzak, csak egy rendes, szerető barátnő kell.


Igazából amíg nem hülyítik a másikat, engem nem zavar, ha valaki úgy érzi, hogy ezt kell tennie, csak ne állítsák be úgy, mintha ez kötelező/helyes dolog lenne. Szóval aki akar, az nyugodtan "élje ki magát"; dugjon minden héten mással, igyon, tomboljon stb, de ne én legyek az abnormális, mert nincs ezekre igényem.

2012. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretik a lányt, és már tovább szeretnének állni a kapcsoltból. Csak igyekeznek finomabban kifejezni azt, hogy meg akarnak mást is d@gni.
2012. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 lila nyuszi ***** válasza:
23%
Szerelem csak szenvedés... Egy ilyen "kapcsolatban" legalább boldogok. Nincs ebben semmi rossz, csak ne legyen senki egy átjáróház és ne bántson meg senkit. Őszinteség a lényeg.
2012. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd 40 évesen jössz rá, hogy te még élni akarsz :DDD Robotként nyomatják ezt a szöveget, szerintem ez valamiféle direkt népbutító cucc, a sok droid meg beveszi, és gondolkodás nélkül hajtogatja.


Végre valaki, aki hozzám hasonlóan ócska kifogásnak nevezi a kiélést :D

2012. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

szerintem a kiélés csak akkor normális, ha valakiben túl nagy a szexuális feszültség. annyira, hogy már néha kezd beleőrülni. akkor nem árt, ha valaki segítő jelleggel "lecsillapítja"

arról meg senki nem tehet, ha valaki r*banc és mindenkivel összefekszik csupán kedvtelésből

2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden neveltetés kérdése...Szerintem ha szeretsz valakit, és jársz vele, akkor nem is akarsz másokkal smárolni. "kiélés" nem létezik szerintem. a fiúknak nő az egoja és büszkék magukra minden megszerzett női p*ina után. de ez egy k***anagy becsapás. a sex nem testi igény, hanem a szeretnek az egyike olyan szintje, amikor már annyira odavagy a másikért, hogy a testedet adod neki. és az agyában azt keresed, hogy Neki hogy a legjobb.. szerintem. a lányokról nem tudok nyilatkozni, mert én 23éves fiú vagyok.
2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt útálom a legjobban mikor mondom h csak 2 pasival voltam, ebből jelenlegi párom az egyik és 2 éves kapcsolatban vagyok vele. Erre jönnek azzal h majd az lesz h rájövök h "nem éltem ki magam" és akk majd megcsalom v elhagyom.

Ez akkora hülyeség. Ha 23 évesen nemm érzem azt h 100 fas.yra van szükségem akkor nem egy szerető, gondoskodó férfi mellett fog rám jönni.

Ez csak egy szöveg h félrekefélhessenek meg elhagyhassák a nőjüket/pasijukat

2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7/7-es beíró 23éves lány, Neked van pasid?
2012. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lassan vőlegényem :D
2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor jól is nézhetsz ki :D akkor igaz a "mondás", a legnormálisabb és leghelyesebb lányok kelnek el legkorábban. :D
2012. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!