Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem baj, ha fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj, ha fiú létemre bemegyek egy női ruhaboltba?

Figyelt kérdés

17/f vagyok és szeretnék a barátnőmnek egy jó kis tangát venni, de az nagyon gáz, ha bemegyek egy olyan boltba, ahol kapok tangát nőknek, miközben fiú vagyok?

Lehetőleg normális válaszokat adjatok köszi előre is.


2012. febr. 12. 20:10
1 2
 1/12 bozontosborz ***** válasza:
csak te hiszed azt hogy ez egy különleges dolog. az eladóknak csak az aznapi 45353463. vásárló vagy. egyátalán nem gáz.
2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem amikor odamegy hozzád egy eladó hogy segíthet-e, mond meg neki hogy mit szeretnél, akkor máris kellemetlenebb lesz és még segítséget kapsz :)
2012. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, aki értelmesebb az biztos nem fogja azt gondolni, hogy magadnak veszed :D Vagy ha nem nézel ki úgy mint egy homoszexuális
2012. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt barátom kitalálta h barátnőjének vesz tangát születésnapjára, együtt mentünk a boltba.... épp akkor járt arra irodalom tanárnőnk :D (jó nő am!) hát azt a fejet még most is látom magam előtt.... XD
2012. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mielött megveszed ,kérd meg az eladót ,hogy vegyen fel egy hasonlot mert szertnéd látni milyen.:-)
2012. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tuti ki fognak röhögni. 100 nő lesz ott és egyedül ott bandukolsz majd.
2012. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kérd meg egy barátnőd, hogy kísérjen el és segítsen. azt' annyi.

am te leszel a kismiliomodik vevője

2012. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem baj, szerintem nem te vagy az első pasi, aki a bnőjének tangát vesz:)

nincs esetleg valami jobb lány ismerősöd, esetleg tesód, akivel mehetnél?

2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj.

Biztos odamegy valaki segíteni, mondd meg neki, hogy mi járatban vagy, és ennyi.

2012. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi a válaszokat :D
2012. febr. 13. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!