Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történtek már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történtek már veletek olyan romantikus dolgok, mint amik a filmekben, könyvekben szoktak lenni? Vagy amilyen szituációt el tudtok képzelni, hogy úgy ismerkedtek meg a nagy Ő-vel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyen. Véletlen egymásnak megy a két fél, szerelem első látásra. A fiú nem adja föl, még ha a lány el is utasítja. Remélem értitek a kérdést! Minél több választ szeretnék kapni! :)
2012. febr. 12. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én életem inkább valami erotikus tragikomédiának felel meg, semmint romantikus lányregénynek... :D
2012. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én életem olyan mint amit leírtál, csak happy end nélkül. :D
2012. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom láttad e már a szerelmünk lapjait ahol egy társkereső honlapon ismerkedtek meg egy két nap alat beleszerettek egymásba. Na én is így jártam. Csak az a gáz hogy külföldi a világ másik végén él, de ő harcol értem. Nagyon csúcs. Tisztára mint egy filmbeli jelentet.
2012. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A képzeletemben már minden megtörtént... :)
2012. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozok csak....
2012. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én képzeletemben is már sok minden megtörtént. Ó, bár valósággá válna! :)
2012. febr. 12. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Szerelmünk lapjaiban marhára nem társkeresőn ismerkedtek meg. Az egy 1900as évek eleji időben játszódó film. Kicsit összekeveredtél, nem?
2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tudok mesélni egy ilyet.Egyszer elmentem haveromhoz dumáltunk , ittunk stb,rágyujtottam egy cigire,és az öngyujtót eltettem.Másnap láttam ilyen piros szivek voltak rajta fehér alapon meg valami betü...egy-két hónap múlva,csak ugy görgetgettem facebook chatet és megakadt egy néven a szemem,nemtudtam ki az,ráirtam,elkezdtünk beszélgetni,kiderült ,hogy régebben találkoztunk egyszer de csak futólag,és ő jelölt be..(nemis emlékszem ,hogy visszajelöltem).+ nap beszélgetés után,megbeszéltük ,hogy találkozunk.Majd eljött az este,gyöngyörű volt,pedig nem arra számítottam,első látásra szerelem volt...beültünk egy helyre,elkezdtünk beszélgetni,aztán megkívántunk 1 cigit rágyujtottunk,adtam neki tüzet,a szívecskés tűzzel,amin a kis betű amit még 2 hónappal azelőtt nem figyeltem,a neve kezdőbetűje volt...pedig mikor hozzám került az öngyujtó még aztsem tudtam,hogy létezik...
2012. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez aranyos történet! :)
2012. febr. 12. 22:03
 10/13 anonim válasza:
100%
Kedves válaszoló aki 21:48 kor írt. Nem az a lényeg hogy abba a filmbe volt e hanem az hogy megtörtént. Nem tudom az összes film címét.
2012. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!