Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem mégsem?

Figyelt kérdés
Egy srác ismerősömnek, aki nekem nagyon tetszik iwiwen kapcsolatcímkét írtam egy két értelmű mondatot, de ő semmit se reagált vissza, csak leokézta. Néha beszélgetünk, de inkább csak köszönés. Viszont amikor találkozunk nézzük egymást már régóta, bár én még férjnél vagyok és van egy kisbabám, de több mint fél éve külön élünk és válunk, ami kicsit hosszadalmas, sajnos. Ha tetszenék neki, akkor biztos visszaírt volna valamit igaz? Tehát biztos félreértettem őt, pedig elég egyértelműen kerülget, néz, keres a tekintetével. Vagy ennyire nyuszi volna, pedig már 27 éves. Én 1 évvel idősebb vagyok nála. Lehet amiatt nem érdeklem, hogy anyuka vagyok?
2009. jún. 3. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de szomorú, hogy egy férjjel és egy kisbabával együtt ennyire nem vagy biztos magadban, vagy nem érted a jeleket... :(

Ezen mi hogy tudnánk segíteni, mondd!

2009. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért írtam ide, hátha kapok valami jó választ. Köszönöm a te válaszodat is, valahol igazad van, de eléggé elbizonytalanodik az ember, ha már ennyi mindenen túl van mint én. Régen nem érdekelt, hogy ki, ha tetszett, próbálkoztam, flörtöltem és vagy viszonozta vagy nem. De azért egy gyerekkel talán más, mint függetlenül. Nem vagyok már fiatal, gondtalan és a buli, pasizás ilyesmi már nem megy nekem. A gyermekem az első, de viszont társas lény vagyok én is és szükségem van a szerelemre, szeretetre. Már 10 év után kicsit kiöregedtem a pasizásból és nem értem a mai férfiakat. A kis plázacicák a nyerők, csinibabák. Ezért tettem fel itt egy kérdést. Üres köröket nem akarnék futni.

Köszi.

2009. jún. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!