Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő, aki hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő, aki hajlandó egy férfitől mesterségesen megtermékenyíteni magát?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kíváncsi-egyenlőre elméletben-,hogy van olyan nőszemély/személyek,aki hajlandó volna egy férfi-például-AZ ÉN-spermám által meg termékenyedni.

Ennyi és nem több.Csak azon filóztam,hogy kéne hagynom magamból az utókornak!



2012. febr. 14. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha van elég milliód hozzá és a feleséged alkalmatlan gyermek kihordásra akkor valamilyen úton bejuttatják egy idegen nőnek a spermádat aki kihordja neked a gyereket,és szülés után viheted
2012. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:
Normális felfogású nő nem fog egyedülálló apának gyereket szülni még 1 milláért sem (remélem).
2012. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak szex, és más semmi? :D
2012. febr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs feleségem és nem is kell-csak utódra gondoltam
2012. febr. 14. 01:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod akkor csak úgy lehet utódod hogy te nem tudod ki szüli meg a gyereket, viszont valahol az országban lesz egy gyereked akit egy nő és egy férfi nevel közösen akiknek saját gyerekük nem lehetett.

Egyedül álló nő nem fogadhat örökbe se és nem is termékenyítheti meg magát mesterségesen.

2012. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen nőt ! 32 éves, legalább 10 éve kutya macska kapcsolatban egy pasival , aki 35 éves.... néha szex, egyébként jól megvannak, a pasinak vannak próbálkozásai, kalandjai más csajokkal, de erről tud a nő is !

És most a nő már gyereket akar, a pasi meg úgy gondolkodott mint te, hogy kell egy utód .

CSak semmi elkötelezettség, hogy házasság, összeköltözés stb. .... én azért kíváncsian várom, ha a baba világra jön mi lesz ....

2012. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Férfival élsz együtt, és szeretnél saját vérszerinti gyereket? Ha igen, akkor béranyát kell fogadnod, akibe a spermád beültetik,a béranyának nyilatkozatot kell írjon pici megszülése után, lemond minden szülői jogáról, és csak és kizárólagosan te leszel majd a gondviselője. Illetve a párod ha úgy döntitek el.


Remélem segítettem.

2012. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy élek férfival!Heteró vagyok!
2012. febr. 15. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:

hát figy. ha eleget ajánlasz egy olyan nőnek aki jobb sorsra vágyik a sajátjánál..

de vigyázz h stabil idegzetűt válasz, mert könyen meggondolhatják, és ha meg akarják tartani a babát mégis, akk a bíróság nagy valószínűséggel nekik ítéli majd.

2012. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"és ha meg akarják tartani a babát mégis, akk a bíróság nagy valószínűséggel nekik ítéli majd."


Azt is akarom,hogy megtartsák.Csakhogy tőlem legyen!

2012. márc. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!