Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba akibe egy pár hónapja szerelmes vagyok és most kitudódott. Volt után egyik barátnőjétől negatív visszajelzés. Utána 2x köszöntem neki de elment mellettem és nevetett. Egyszer meg gyorsan elszaladt mintha előlem menekülne. Most nem tudom, nem elég érett az ilyesmihez? Vagy ennyire rondának tart hogy még egy esélyt sem ad nekem amivel valószínűleg csak nyerhetne? Vagy fél tőlem mert majd' 30 centivel nagyobb vagyok nála:D? Vagy miért? Én ha meg tudnám hogy egy lány szeret biztos hogy meg próbálnám megismerni. Veszteni valóm úgy sincs. Nem értem őt.
2012. febr. 14. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyit írnék hogy lehet tényleg tesz rám mert folyton csak a szokott társaságával beszél akiket nem is bírok és valahogy megszólítani se tudom mert elmegy mellettem. Esetleg érezhet irántam valamit vagy csak azért csinálja mert nem bír. Egyébként tényleg azt se tudom hogy szólítsam meg. Pedig régebben már udvaroltam egy lánynak de neki könnyebb volt sokkal mert még ő kérdezte tőlem hogy kibe vagyok szerelmes és igaz utána nem lett belőle semmi mert nem a legszebbnek tartott ilyen osztályból ki a legszebb toplistán 4., 5. voltam nála 17-ből. De ő megadta az MSN címét még legtöbbször ő írt nekem, udvaron se hajtott el, órákat beszélgettünk, ilyen játékokba is benne volt hogy játszunk el egy filmet stb. Tehát nem tetszettem neki de valahogy olyan könnyű volt vele. Ezzel az újabbal meg azt se tudom mit kezdjek.
2012. febr. 14. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elfut előled (szó szerint) akkor igen, valószínüleg nem elég érett egy kapcsolathoz.
2012. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Az nem lehet hogy azért fut el előlem mert ő is esetleg érez irántam valamit? Bár én is logikusabbnak látom a te állításodat.
2012. febr. 14. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az én állításom, hanem a tiéd. De a kettő lehet egy és ugyanaz. Lehet, hogy tetszel neki, de mivel még nem elég érett, nem tudja, mi is kezdjen veled.
2012. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ja mondjuk én mondtam előbb csak most így ítam:D. Lehet-lehet.
2012. febr. 14. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!