Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kész. Mit rontok el mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész. Mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Mi a fenét rontok el mindig? Most is van (volt?) egy lány, múltkor elhívom moziba... ne legyek türelmetlen... aztán ugye valentin nap, vettem egy csokit, aztán hogy jajj ő azt nem érdemli meg stb stb.... Mi a fenét rontok el? Haverom szerint is meg szerintem is már nem is jeleket ad, hanem egyszerűen ágyúlövést... Fősulira járunk, aztán van csomó óránk együtt... amikor találkozik a tekintetünk mindig megereszt egy egy mosolyt... Úgy egy hete megadta a teló számát is, aztán kb aztán kétnaponta smst küld... Tudom milyen ha egy lány csak kedves... volt "szerencsém" már ahhoz is, de ha azt mondom hogy a mostani helyzet meg az ég és föld akkor sokat nem tévedek.... Próbálok kedves lenni, odafigyelni, érdeklődni, udvarias... általában nem is én keresem, hanem ő engem... (de úgy kb felváltva maximum)Na mármost én vagyok ennyire szerencsétlen hülye, vagy csak ilyen lányokat fogtam ki eddig MINDIG!
2012. febr. 15. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél vele udvarias ne nyomulj, rá. Ha meg akar szerezni, hagyd hogy ő szerezzen meg te meg játszd el, hogy mitérdekel téged az egész dolog.
2012. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél határozott! Laza, és élvezd az életet, mindig ott rontják el,ha rágörcsölnek,vagy erőltetni akarják a dolgot...
2012. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs tisztázva a kettőtök közti viszony. Egyszer beszélgess el vele: "olyan jókat dumálunk, örülök h egy évfolyamba kerültünk" és közben figyeld a reakciót.... ha nem vagy neki férfiként unszimpatikus akkor ebből el lehet indulni (csak az a lényeg, hogy őt dicsérd, ne pedig azt mond h Te mit szeretnél tőle, ez a kulcs)
2012. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"vettem egy csokit, aztán hogy jajj ő azt nem érdemli meg"

- De megérdemled. És ha nem eszed meg, akkor szétkenem rajtad! :)


Szóval ne rettenj meg minden válaszától, legyél laza és poénos. A lányok nincsenek ám üvegből, nyüstöld, nyaggasd. Ha szépeket mondasz neki, akkor meg ne félve tedd, hogy te jó ég, mit fog rá mondani, hanem természetes, ellentmondást nem tűrő hangon, hogy kétsége se legyen, hogy tényleg jól néz ki, stb.

2012. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát mondtam én neki, a szétkenem rajtad részt leszámítva... de :S
2012. febr. 15. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hát mondtam én neki"

Igazából itt nem is a "mit" a lényeg, hanem a "hogyan". Próbálj úgy tekinteni rá, mint ugyanolyan emberre, mint te magad, ne misztifikáld.

2012. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!