Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik boltban láttam meg ezt a lányt és nagyon tetszett!És nagyon szeretném megismerni!Egyébként ott dolgozik a boltban pénztárosként.Nem tudom hogy beszélhetnék vele mert ott sorban állás közben elég furcsa lenne.Vagy arra is gondoltam hogy várjam meg amíg végez és amikor kijön menjek oda hozzá de az megint furcsán venné ki magát.Egyébként semmit sem tudok a lányról csak azt hogy Esztinek hívják!
2012. febr. 15. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

felteszel neki egy kérdést vhogy így:

- Szia, nem tudnád megmondani, hol találom az borokat?

- Ott hátul.

- Köszi, I'm Rosh by the way.


Aztán legközelebb már mint ismerős szólíthatod meg.

2012. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

talán szia.

vagy zárás előtt 5 perccel menj a boltba :D és elhívod kávézni, légy már férfi!

2012. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor mész be a boltba amikor nincs vevő, aztán elkezdesz vele beszélgetni
2012. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bemész a boltba, feszülős izompólóba és elkezded énekelni keményen:

Sexy and I know it !- ez biztos bejön, lehet hogy még ő megy oda hozzád ;)

és itt egy videó ha nem ismernéd a számot, sztem az a jelenet jó lenne ami az 1. pernél kezdődik:

http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE&ob=av3e

2012. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!