Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Együtt lennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Együtt lennétek olyan lánnyal aki kapcsolatban hűséges lenne, de amíg nincs komoly kapcsolata addig nyitott kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Nem szexel összevissza, csak akit tényleg kedvel. Ismerkedésnél el szoktam mondani, azt is, hogy amint komolyra fordulna abbahagynám. Nem kéne elmondanom? Mert így esélyt sem adnak magunknak, hogy kialakuljon valami...
2012. febr. 15. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amíg nincs kapcsolata, addig nyitott kapcsolatban van? Heeee? Ez a 2 vhogy nem fér össze:D Nyitott kapcsolathoz kell egy kapcsolat először is.

Amúgy a kérdésedre válaszolva: Nem, mert az illető csaj egy ribanc... Tudod kinek kéne egy olyan lány aki azt mondja h majd ha komoly akkor csak akkor nem fekszik le másokkal..az év vicce...

2012. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-akkor
2012. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi??


Szóval!


azt mondod, hogy

- velem ismerkedik a csaj, összejárunk, esetleg szexelünk, csókolózunk, együtt vagyunk randizunk megismerjük egymást, és amíg ő nem dönt úgy hogy "na mostantól ez komoly kapcsolat" addig nyugodtan ismerkedjen más pasikkal meg másokkal csókolózzon meg bújjon össze meg stb stb???


KIZÁRT!!!! NEM KÉNE!


Vagy velem ismerkedik és engem akar megismerni vagy mást!


és igen nyitott kapcsolathoz először is kapcsolatban kell lenni....

2012. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel semmi gondom. Szexig úgy sem kapcsolat a kapcsolat, én pedig szeretem úgy megdugni a lányt, hogy nincs kedve onnantól kedve mással szexelni. És ez a jó a dologban! :)
2012. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogyha egy másikkal komolyra fordulna, eljutnánk a csókig akkor abbahagynám a másikat.
2012. febr. 15. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor sem! már bocs :)


ha bulizni akarsz és inden pasit megismerni akkor ne akarj még komoly kapcsolatot!


Te jó néven vennéd, hogy ha azt mondanám, hogy drága..és szeretnélek megismerni meg csókolózhatunk is meg össze is bújhatunk meg simogatlak is, de a csókon kívül ugyanúgy ismerkednék lányokkal amíg köztünk ez nem tuti.


Az ideg széttépne téged, hogy vajon hány lánnyal dugok, hánnyal ismerkedek, flörtölök meg egyebek!

2012. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem zavarna..

abban az esetben ha ezt előre közli és akkor én is igy viselkedek :D

2012. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Többivel addig ismerkednék, ami alatt beszélgetést értek. Nem csókolózgatnék összevissza, ha egyel kialakul a szerelem akkor vele lennék.
2012. febr. 15. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:

végülis ez még nem akkora gááz ;)


fiúknál is van hogy "több vasat tartanak a tűzbe"

te csak szeretnéd lerövöditeni az időt és sok közül kiszürni azt amelyik neked kell ;)

2012. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akár
2012. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!