Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszon leszólítás? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon leszólítás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni a buszon egy srácot, de nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg, vagy mit csináljak. Dupla ülések vannak a buszon és szinte mindig öl mellette valaki, vagy ha épp leszállna az a valaki mellőle én is leszállok, mert csak 1 megállót megyek busszal.

Ma sikerült úgy beállnom, hogy majdnem szembe legyek vele. Többször is rám nézett, én mosolyogtam meg próbáltam szemezni vele, de egy nagyon idős néni ült mellette és elég mérgesen nézett rám, hogy mit csinálok.

Hogyan kell leszólítani? Vagy mit csináljak?


2012. febr. 15. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik buszon?
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és szia, hogy vagy? hogy hívnak? satöbbivel tudsz is ismerkedni. Utána facebook, stb. Hidd el, hogy neki is fog tetszeni a dolog.
2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez a leszólításos dolog nem a legjobb megoldás.Ez nagyon egyénfüggő.Vannak nyitottabb emberek akiknél ez szóba jöhet de ha a fiú zárkózottabb akkor elég furán fogja ki venni magát h te csak úgy odamész és elkezdesz vele ismerkedni.Lehet döbbenten fog rád nézni mint aki hülyét lát.Inkább próbáld meg tudni a nevét vkitől jelöld be fbn és írj rá.
2012. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindíg öl előttte valaki ? mit ,disznót ?
2012. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!